Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pompa na krypto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Pompa na krypto (/Temat-Pompa-na-krypto-170254)

Strony: 1 2


Pompa na krypto - ravsk8 - 02-01-2021 05:35

Witam
Znalazłem ostatnio na discordzie grupę pompującą krypto:

https://discord.gg/9nXX7dXzpY

Za dołączenie będę mega wdzięczny.
Zapraszam również do dyskusji czy idzie na tym zrobić.


RE: Pompa na krypto - osk4rr - 02-01-2021 13:00

Mozna zobaczyc ale raczej wyglada to tak ze skupuja sobie coina, ustawiaja sell z np 100% i pisza ze idzie pompa. Sprzedaja ze 100% zyskiem i temat sie powtarza.

Bralem udzial w czyms takim 2 lata temu i wlasnie tak to wygladalo, jak dawali sygnal to juz bylo +50% i coiny ktore kupowali byly na jakichs malych gieldach. Faktem jest ze udalo sie na tym zarobic ale ryzyko ogromne.

Mozna przyobserwowac Smile


RE: Pompa na krypto - ravsk8 - 04-01-2021 21:23

Właściciele grupy pewnie tak robią. Tym razem przez moją pomyłkę nie otworzyło pozycji. Nie zmieniłem na zlecenie rynkowe. Zainteresowanie było tak duże że zamroziło aplikacje desktopowe. Grałem na telefonie czy udało by mi się otworzyć? Tego nie wiem.

Pompowania była para: NEBL/BTC
Wystrzeliła bardzo mocno do góry.

Niektórym udało się kupić i sprzedać na czas. Inni stracili.
Dokładnych statystyk win/loss nie ma.

Do tematu podchodzę z dystansem i na razie obserwuje.
Na pewno nie namawiam do inwestowania. Jeżeli ktoś próbuje to na własną odpowiedzialność.

Optymistyczne jest to że grupa nie znikła i planuje kolejne pompy.


RE: Pompa na krypto - Matoro132 - 04-01-2021 21:57

Czekam na 9 stycznia i wlatuje za 100usd na kolejna ich pompe. Ładnie to wygląd i moze akurat cos siadzie Wink


RE: Pompa na krypto - domeklala - 04-01-2021 22:12

kiedys na płatnej polskiej grupce z poradami inwestycyjnymi w krypto, robili pompke no i powiem Wam, że im się udało- tych pare dobrych procent ustrzelili.


Pompa na krypto - DonBawor - 05-01-2021 18:29

Nie płaccie za dostęp do grup,wiedzą jest za darmo

Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka


RE: Pompa na krypto - vky - 05-01-2021 18:33

obecnie pompa leci na XLM, NOIA, LRC..

ale widze to na trust walecie, a nie zadnej grupie platnej Jerk

ps ravsk8 już tak chamsko sie nie reklamuj ze swoja grupą Heart


RE: Pompa na krypto - domeklala - 06-01-2021 12:57

Faktycznie, pompka na XLM wleciała, te LRC też "to the moon" od 2 stycznia xd


RE: Pompa na krypto - Domel32 - 06-01-2021 15:16

''Cena XLM rośnie w wyniku kolejnego pozytywnego rozwoju sieci Stellar. W poniedziałek ukraińskie Ministerstwo Transformacji Cyfrowej ogłosiło, że użyje Stellara do wprowadzenia krajowej waluty cyfrowej. Oprócz Cyfrowej Waluty Banku Centralnego (CBDC), kraj chce również współpracować z Stellar Development Foundation w celu opracowania infrastruktury do wdrażania i regulacji stablecoinów'' - to też chyba miało wpływ na skok ceny XLM.


RE: Pompa na krypto - hufsmoke - 06-01-2021 15:45

(06-01-2021 15:16)Domel32 napisał(a):  ''Cena XLM rośnie w wyniku kolejnego pozytywnego rozwoju sieci Stellar. W poniedziałek ukraińskie Ministerstwo Transformacji Cyfrowej ogłosiło, że użyje Stellara do wprowadzenia krajowej waluty cyfrowej. Oprócz Cyfrowej Waluty Banku Centralnego (CBDC), kraj chce również współpracować z Stellar Development Foundation w celu opracowania infrastruktury do wdrażania i regulacji stablecoinów'' - to też chyba miało wpływ na skok ceny XLM.

No bo Ukraina to takie mocarstwo gospodarcze Big Grin a jak było mówione, że Niemcy też na Stellarze chcą oprzeć to jakieś marne 5% w górę poszło. Ah te krypto