Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie zacząć reklamę sklepu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Gdzie zacząć reklamę sklepu (/Temat-Gdzie-zaczac-reklame-sklepu-170213)



Gdzie zacząć reklamę sklepu - Apps - 29-12-2020 21:05

Witam, mam kilka pytań do osób, które mają już doświadczenie w temacie.

Zakładam sklep z suplementami jednak w formie, jakiej jeszcze nie ma na rynku, specjalnie przygotowane zestawy i zastanawiam się od czego najlepiej zacząć reklamę.

Pierwszą myślą była Facebook jednak pomyślałem też o czymś na zasadzie CPS, czyli sieci, która oferowanie prowizji za sprzedaż, co według was jest najlepszym pomysłem ?


RE: Gdzie zacząć reklamę sklepu - mcmaks - 09-02-2021 22:14

FB/IG Ads


RE: Gdzie zacząć reklamę sklepu - SuperAnka - 12-02-2021 12:33

Głównie reklamy na Facebooku i w Google.

W afiliacji musisz dzielić się zarobkiem. Przy małym, dopiero startującym sklepie ciężko o potencjał.


RE: Gdzie zacząć reklamę sklepu - get_dollar - 12-02-2021 22:30

instas.pl - jako alternatywa fb ads. Szczególnie jeśli mają to być suplementy na odchudzanie, których fb nie lubi.


RE: Gdzie zacząć reklamę sklepu - cezar78 - 14-02-2021 18:25

IG i Twitter zdadzą egzamin


RE: Gdzie zacząć reklamę sklepu - selfie - 14-02-2021 20:10

Skoro masz sklep, to pewnie masz grupę docelową do której starasz się trafić. Skupiłbym się na tych platformach na których twoi odbiorcy spędzają większość czasu. To też zależy konkretnie od produktu jaki posiadasz.

Afiliacja jest jakimś rozwiązaniem, ale tylko w przypadku gdy jesteś w stanie zapewnić konkurencyjne stawki (w tym wypadku w niszy związanej z suplementami).


RE: Gdzie zacząć reklamę sklepu - kontars - 15-02-2021 10:29

tak na serio to musisz spróbować kilka mediów żeby zobaczyć co u Ciebie będzie najlepiej szło

wiem że to trudne na początku jak budżet jest ograniczony...

zobacz jak to jest z tiktok. nie siedzę w temacie tiktoka ale wydaje mi się że takie rzeczy powinny tam iść. Linkedin obstawiam że słabo a FB i inst wg moich predykcji ok ale bez szału