Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
QuiCrypto - Zarabiaj za wykonywanie zadań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: QuiCrypto - Zarabiaj za wykonywanie zadań (/Temat-QuiCrypto-Zarabiaj-za-wykonywanie-zadan-170193)



QuiCrypto - Zarabiaj za wykonywanie zadań - NieWPelniAnonim - 27-12-2020 13:48

Witam,

Chciałbym wam przedstawić aplikację do zbierania kryptowaluty NANO lub Bitcoin z znośnymi nagrodami za zadania. W tydzień udało mi się uzbierać i wypłacić około 10 dolarów przy kilkunastu minutach klikania dziennie. W tym wpisie przedstawie wam aplikację i krok po kroku opiszę na czym możecie najwięcej zarobić przy jak najmniejszym pokładzie czasu.

Rejestrując się w aplikacji macie do wyboru dwie krypto w których będziecie mogli zbierać nagrody: Bitcoin i NANO. Ja polecam wybrać NANO, ponieważ ze względu na wysoką cenę i adekwatne do ceny Bitcoina fee będziecie prawdopodobnie mniej zarabiać i wasze wypłaty będą szły dłużej. To moja spekulacja, ponieważ ja z początku wybrałem NANO kierując się właśnie wyżej wymienionymi argumentami.
Po założeniu konta jesteście zobgligowani do wykonania pierwszych zadań w ramach tutorialu od twórcy aplikacji. Są to groszowe sprawy, zarobicie około dwóch centów, które od razu powędrują na wasze konto.
Przechodząc dalej, zaczynają się już "konkrety".

[Obrazek: Screenshot-2020-12-27-12-57-26-235-com-quicrypto.png]
[Obrazek: Screenshot-2020-12-27-12-57-22-151-com-quicrypto.png]

Do wyboru mamy:

- PlayTime - 1000 microNANO za minutę grania w grę ($0,001 za minutę gry)
- IronSource, AdGem, OfferToro - płatne zadania, pobieranie gier, wbijane poziomów, mirkopłatności itp., najlepiej płatne opcje, mi tutaj udało się wyciągnąć około 5-6 dolarów.
- Polfish Surveys, Theoremreach Surveys - płatne ankiety, ankiety pojawiają się codziennie i jest ich dużo, moje pierwsze zadanie po tutorialu to była właśnie ankieta płatna 700k microNANO czyli około 70 centów, zrobiłem ją w 6 minut więc wydaję mi się ok Lol
- AdscendMedia Videos - około 2500 microNANO za film ($0,0025)
- AppZilo - wykonywanie zadań, np. recenzje na TripAdvisor - płatne w sumie średnio dobrze, około 20-50 centów.
- PiggyBank - automatycznie zbiera wam dany % od wykonanego zadania i siódmego dnia otrzymujecie całość ze skarbonki, przez tydzień uzbierałem około 70 centów.

(kolorami oznaczyłem opłacalność wykonywania danych zadań, kolejno - zielony najbardziej opłacalne, żółty - średnio, czerwony najmniej)

Wypłaty:

Odbywają się codziennie około godziny 22:00 czasu polskiego, poniżej podam kilka screenów z moich wypłat (w spoilerze)

Zachęcam do rejestracji z mojego linku:

Ref: https://quicrypto.page.link/fJTb albo https://cutt.ly/ph41qtZ
Czysty: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quicrypto

Niestety aplikacja na razie dostępna jest tylko dla użytkowników Androida, ale twórca pracuję nad wprowadzeniem jej również na iOS.


RE: QuiCrypto - Zarabiaj za wykonywanie zadań - Limidos29 - 27-12-2020 14:02

Poszło z refa, pozdrawiam Wink

Gdzie założyć najlepiej porfel kryptowalut pod Nano?


RE: QuiCrypto - Zarabiaj za wykonywanie zadań - NieWPelniAnonim - 27-12-2020 14:38

(27-12-2020 14:02)Limidos29 napisał(a):  Poszło z refa, pozdrawiam Wink

Gdzie założyć najlepiej porfel kryptowalut pod Nano?
Dziękuję. Ja posiadam na androida portfel o nazwie Natrium i sobie bardzo chwalę.


RE: QuiCrypto - Zarabiaj za wykonywanie zadań - NieWPelniAnonim - 12-01-2021 19:43

podbijam.


RE: QuiCrypto - Zarabiaj za wykonywanie zadań - NieWPelniAnonim - 20-01-2021 22:52

podbijam


RE: QuiCrypto - Zarabiaj za wykonywanie zadań - NieWPelniAnonim - 18-02-2021 19:20

bump