Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na czym aktualnie można zarobić - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Na czym aktualnie można zarobić (/Temat-Na-czym-aktualnie-mozna-zarobic-170182)



Na czym aktualnie można zarobić - loki999 - 24-12-2020 22:13

Koledzy wiem że na forum jest setki tematów o zarabianiu ale chcę z wami przesiać te wszystkie tematy i wybrać kilka opcji do inwestowania.

Z góry załóżmy że:

-interesuje mnie zarobek na poziomie 5% i większym przy jednorazowej inwestycji.

-nie interesują mnie inwestycje którym będę musiał poświęcać ogromne nakłady pracy.

-nie interesuje mnie szajs typu piramida finansowa.

-interesują mnie inwestycje max dwu-trzy miesięczne.

Kiedyś bawiłem się kryptowalutami, ale do tego interesu trzeba mieć sześcio cyfrowe sumy aby coś zarobić w krótkim czasie. Z hyip-ami też miałem swoje pięć minut i widziałem jak ludzie ładne sumy tracili bo piramida padła.

Jak macie jakieś informacje które mi pomogą to zapraszam do dyskusji.


RE: Na czym aktualnie można zarobić - Jnvestor - 25-12-2020 00:37

Z takich bez nakładów pracy to możesz pomyśleć chociażby o pożyczkach społecznościowych.
Zobacz chociażby Finansowo - udzielasz tam pożyczek innym ludziom którzy tego potrzebują, no i kilka % z tego będzie, akurat tyle ile oczekujesz. Jedynie musisz czas poświęcić chwilę by wybrać dobrą osobę, której chcesz pożyczyć. Jest oczywiście ryzyko, że ktoś nie spłaci pożyczki, ale wtedy i tak zostaje ci możliwość ściągnięcia tego długu gdyż na wszystko jest umowa, jednak gdy wybierzesz odpowiednią osobę, to ryzyko nie jest jakieś wielkie.


RE: Na czym aktualnie można zarobić - dzemba - 26-12-2020 17:26

Pożyczek osobiście nie polecam, bo czesto fundusze są blokowane na wiele miesięcy zanim spłata zostanie wyegzekwowana.

Ogólnie inwestycje na tak krótki czas i tak wysoki % wiążą sie z dużym ryzykiem. Jedyną inwestycją w której udało mi się uzyskać taki zwrot bez jakiegokolwiek nakładu pracy było copy trade na eToro. Przy odpowiednio dobranych trejderach i odrobinie szczęścia. Zarobiłem 20% w 2 miesiące Smile

[Obrazek: image.png]

Jak chcesz możesz sobie o tym sam poszukać informacji albo wbić do mojego dziennika Smile Jakbyś chciał szczegóły napisz wiadomość prywatną.


RE: Na czym aktualnie można zarobić - hufsmoke - 26-12-2020 17:32

Mogę ci pokazać jak zarobić około 120 zł + możliwość dodatkowych 200 zł. Bez wkładu własnego etc.


RE: Na czym aktualnie można zarobić - mmariann24 - 28-12-2020 15:18

prosze o info na priv co i jak dziekuje


RE: Na czym aktualnie można zarobić - Hybrid1990 - 28-12-2020 15:32

(26-12-2020 17:32)hufsmoke napisał(a):  Mogę ci pokazać jak zarobić około 120 zł + możliwość dodatkowych 200 zł. Bez wkładu własnego etc.

Następnym razem jak masz tak pisać, to sobie daruj, piszemy jawnie w temacie, a nie robimy jakieś podchody aby wcisnąć swojego refa na PW.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.