Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Złe RWD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Złe RWD (/Temat-Zle-RWD-170173)

Strony: 1 2


Złe RWD - shf - 23-12-2020 23:26

Zauważyłem korzystając z telefonu, że RWD jest źle zrobione. Ciężko się przegląda przez to forum. Może by postanowienie nowo roczne zrobić, żeby zająć się tym ? Big Grin


RE: Złe RWD - shf - 06-01-2021 14:39

Podbijam !


RE: Złe RWD - shf - 22-01-2021 00:28

upp


RE: Złe RWD - Ropsont - 22-01-2021 12:21

Tu nie ma co podbijać, jak się wielmożnemu będzie chciało to naprawi, jak nie to nie. Jerk2

Cały ten skrypt forum jest mocno przestarzały o jakieś 10 lat i każdy to wie. Strona nieraz muli w opór itd. No ale forum nie należy do większości tylko do jednej osoby, więc: "Sorry, taki mamy klimat". Jerk2





RE: Złe RWD - Admin - 22-01-2021 20:55

Nie wiem jakim cudem ale nigdy tego tematu nie widzialem mimo ze przegladam forum codziennie Rolleyes

Problem z responsywnoscia na wersji mobilnej moze miec miejsce przez statystyki nad chatem w stopce ktore nie sa wspierane i nie sa dedykowane pod wersje komórkowe, ale wydaje mi sie lepsze takie rozwiazanie niz jego calkowity brak.
Na upartego mozna byloby go wyrzucic ze strony głównej i dać na jakiejś podstronie, jednak nie wiem czy jest to najlepsze rozwiązanie, gdyz znajduja sie tam wszelkie najnowsze watki.


RE: Złe RWD - buciu52 - 23-01-2021 00:41

(22-01-2021 20:55)Admin napisał(a):  Nie wiem jakim cudem ale nigdy tego tematu nie widzialem mimo ze przegladam forum codziennie Rolleyes

Problem z responsywnoscia na wersji mobilnej moze miec miejsce przez statystyki nad chatem w stopce ktore nie sa wspierane i nie sa dedykowane pod wersje komórkowe, ale wydaje mi sie lepsze takie rozwiazanie niz jego calkowity brak.
Na upartego mozna byloby go wyrzucic ze strony głównej i dać na jakiejś podstronie, jednak nie wiem czy jest to najlepsze rozwiązanie, gdyz znajduja sie tam wszelkie najnowsze watki.

Statystyki i czat można ostylować w taki sposób, aby nie rozciągały wersji mobile. Szerokość czatu ustawić na 100vw, statystyki na mobile umieścić w bloku poniżej Smile


RE: Złe RWD - Admin - 23-01-2021 07:58

(23-01-2021 00:41)buciu52 napisał(a):  
(22-01-2021 20:55)Admin napisał(a):  Nie wiem jakim cudem ale nigdy tego tematu nie widzialem mimo ze przegladam forum codziennie Rolleyes

Problem z responsywnoscia na wersji mobilnej moze miec miejsce przez statystyki nad chatem w stopce ktore nie sa wspierane i nie sa dedykowane pod wersje komórkowe, ale wydaje mi sie lepsze takie rozwiazanie niz jego calkowity brak.
Na upartego mozna byloby go wyrzucic ze strony głównej i dać na jakiejś podstronie, jednak nie wiem czy jest to najlepsze rozwiązanie, gdyz znajduja sie tam wszelkie najnowsze watki.

Statystyki i czat można ostylować w taki sposób, aby nie rozciągały wersji mobile. Szerokość czatu ustawić na 100vw, statystyki na mobile umieścić w bloku poniżej Smile
chat tu nie jest glownym problemem a wlasnie te statystyki, ktorych raczejnie zwięzisz bardziej na komórce aby wszystko było widoczne.


RE: Złe RWD - rachman - 23-01-2021 14:55

U mnie statystyki i czat (ale go da się zwęzić) są szersze od wszystkiego przez co reszta jest nie na cały ekran po wejściu na stronę. Chyba tylko staty tu mieszają, bo zwęzić je to staną się nieczytelne, więc może je ajaxem zaciągać? Przycisk "pokaż" i dopiero zasysa tabelkę i zmienia rozmiar na "za duży"? Taki luźny pomysł.


RE: Złe RWD - Admin - 23-01-2021 17:33

Gotowe, teraz staty/chat jest aktywowany po kliknieciu w tekst, czy lepiej? nie wiem.


RE: Złe RWD - shf - 25-01-2021 23:46

(23-01-2021 17:33)Admin napisał(a):  Gotowe, teraz staty/chat jest aktywowany po kliknieciu w tekst, czy lepiej? nie wiem.

Jak dla mnie to z chatu nie korzystałbym z tel tylko jak juz to z PC. Do tel to są apki. Teraz zdecydowanie lepiej wygląda, jak ktoss na upartego chce zobaczyc statystyki to niech patrzy na PC. A dzieki takiej opcji, 2x lepiej przeglada sie forum na telefonie.