Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy PTC Enterbux - 0,30 $ Minimalna płatność - Konkurs polecający 20 $ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy PTC Enterbux - 0,30 $ Minimalna płatność - Konkurs polecający 20 $ (/Temat-Nowy-PTC-Enterbux-0-30-Minimalna-platnosc-Konkurs-polecajacy-20-170163)



Nowy PTC Enterbux - 0,30 $ Minimalna płatność - Konkurs polecający 20 $ - jkoke - 22-12-2020 20:07



Witaj! Przedstawiam mój projekt o nazwie Enterbux.

Enterbux to nowy PTC / GPT, w którym możesz zarabiać na różne sposoby, a także uzyskać najlepsze ceny za reklamowanie swojej witryny.

Możesz wypłacić pieniądze bez konieczności inwestowania!

Możesz zarabiać pieniądze, oglądając reklamy, z krótkimi linkami, z ofertami PTSU, ze ścianami ofert Bitswall i ankietami Wannads. Oprócz Clixgrid, Head Tail oraz konkursów i bonusów.

Zarabiasz prowizję za polecenie za reklamy Enterbux i reklamy standardowe (łącznie 8 reklam)

Konkurs polecający z 20 $ do rozdania!

Minimalna płatność to tylko 0,30 USD

Nie podnosimy minimalnej wypłaty przy kolejnych wypłatach, czyli za każdym razem, gdy będziesz chciał wypłacić swoje pieniądze, minimalna wypłata wyniesie 0,30 $

Możesz zażądać płatności przez Payeer i Perfect Money (Wkrótce Bitcoin)

Dla reklamodawców mamy bardzo przystępne ceny na wszystkie nasze produkty reklamowe.

Wkrótce więcej ścian ofert i więcej konkursów i bonusów, do tego potrzebujemy znacznie więcej, aby dołączyć do Enterbux!

Link: https://enterbux.com

Pozdrowienia!!!



RE: Nowy PTC Enterbux - 0,30 $ Minimalna płatność - Konkurs polecający 20 $ - patryk6176 - 24-12-2020 20:29

Jak na buxa nic ciekawego po wyklikaniu wszystkich linków oprócz short linków bo za mała stawka mam na koncie $0.0162 więc szału nie robi, więc alby zlecić wypłatę musimy klikać około 20 dni więc jaka dla mnie jest to nieopłacalne.
Ja bym na twoim miejscu wprowadził możliwość wypłaty w kryptowalutach np na faucetpay to była by ciekawa opcja wraz z kursem danej krypto tyle jej dostaniemy.


Nowy PTC Enterbux - 0,30 $ Minimalna płatność - Konkurs polecający 20 $ - Hybrid1990 - 12-06-2021 07:05

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.