Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamów poświęcony przez kapłana Cudowny Medalik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Darmowe Gadżety (/Forum-Darmowe-Gadzety-66)
+--- Wątek: Zamów poświęcony przez kapłana Cudowny Medalik (/Temat-Zamow-poswiecony-przez-kaplana-Cudowny-Medalik-170150)

Strony: 1 2


Zamów poświęcony przez kapłana Cudowny Medalik - Zordi - 21-12-2020 18:05

Wystarczy zamówić, wysyłka jak zawsze bezpłatnie, ja czekałem około 2 tygodniu na przesyłkę


https://darmaryi.pl/



RE: Zamów poświęcony przez kapłana Cudowny Medalik - itmaster - 21-12-2020 18:13

Dzięki za namiar.

Tylko oczyść z linka, bo mi się wydaje że Twoje dane (mail, imie i nazwisko) są w formularzu.


RE: Zamów poświęcony przez kapłana Cudowny Medalik - domeklala - 21-12-2020 20:40

Czy Maryjny dar jest Boży?


RE: Zamów poświęcony przez kapłana Cudowny Medalik - itmaster - 13-01-2021 13:00

Medalik doszedł, bardzo ładne wykonanie.


RE: Zamów poświęcony przez kapłana Cudowny Medalik - Eduardo213 - 13-01-2021 13:34

U mnie również doszedł, wydaje się być dobrze wykonany.


RE: Zamów poświęcony przez kapłana Cudowny Medalik - wyslijp16 - 19-01-2021 17:45

Medalik doszedł !
Nie wachajcie się wspomóc tą fundacje bo serio tego potrzebują. Big Grin


RE: Zamów poświęcony przez kapłana Cudowny Medalik - Micchaleq - 21-01-2021 11:37

Przepraszam, że tak zapytam, jaki jest "koszt" tego medalika. Bo nie do końca rozumiem, zamawiam medalik i co przysyłają mi go za pobraniem czy jak to działa?


RE: Zamów poświęcony przez kapłana Cudowny Medalik - itmaster - 21-01-2021 13:27

Nie, przysyłają Ci medalik za darmo listem. W środku jest co prawda prośba i blankiet wpłaty dowolnej kwoty jeśli masz ochotę, ale nie musisz tego robić i wtedy medalik będziesz miał bezpłatnie.


RE: Zamów poświęcony przez kapłana Cudowny Medalik - Kryspin - 22-01-2021 10:53

Zamówiłem 8 stycznia przyszedł 11 coś za szybko a dziś drugi mimo że zamawiałem raz Wink


RE: Zamów poświęcony przez kapłana Cudowny Medalik - Michalooo37 - 01-03-2021 15:33

Dotarł Smile