Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokada konta revolut - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Revolut (/Forum-Revolut-457)
+---- Wątek: Blokada konta revolut (/Temat-Blokada-konta-revolut-170125)

Strony: 1 2


RE: Blokada konta revolut - pkulma301 - 09-02-2021 20:23

(09-02-2021 18:26)itmaster napisał(a):  A no racja sory, tak to jest jak na szybko się czyta i piszę Smile

Racja z tymi portfelami, Paypal teraz Revolut bawi się w blokowanie ludziom kasy. Chyba tylko o Skrillu nie słyszałem takich akcji.
O to Revolut chodziło. Zapowiadał się fajnie,chodziło o zdobycie zaufania klientów. Od jakiegoś czasu zaczęły się problemy z prowizjami.Zdaje mi się ze właśnie Revolut został założony aby zdobyć zaufanie a później pod pretekstem regulaminu blokować konta na których jest określona liczba pieniędzy.Revolut nawet nie jest bankiem tylko go udaje.W internecie czytałem historie ludzi ktorży z powodu blokady potracili duże pieniądze.