Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem ze zmianą nazwy fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Problem ze zmianą nazwy fanpage (/Temat-Problem-ze-zmiana-nazwy-fanpage-170108)



Problem ze zmianą nazwy fanpage - Hoolig4n - 17-12-2020 21:55

Odkąd jest ten nowy wygląd facebooka mam jakiś dziwny, nietpowy problem. Próbowałem kilkukrotnie zmienić nazwę mojego fanpage. Po kliknięciu w przycisk "zmień nazwę" czy tam "zapisz" wyskakuje komunikat, że to może potrwać do 7 dni i zostanę o wszystkim poinformowany mailem. Minęło grubo ponad 7 dni, nazwa fp nie zmieniona, powiadomienia na facebooku żadnego (nawet o odrzuceniu), na mailu też nic nie ma. Ktoś podpowie co z tym zrobić?


RE: Problem ze zmianą nazwy fanpage - lijon - 11-01-2021 21:21

Zapewne zmiana nazwy jest nie możliwa z powodu zbyt dużej rozbieżności, lub zbyt dużej ilości fanów.-Tylko ten brak komunikatu jest zastanawiający.
Sprawdź jeszcze dla pewności czy jesteś jedynym adminem.