Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kryptowaluty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: kryptowaluty (/Temat-kryptowaluty-170026)



kryptowaluty - msf - 10-12-2020 15:31

• INFORMACJE:
Głównym celem tego dziennika będzie zmotywowanie się do systematycznego pomnażania swojego kapitału, a także budowa własnej marki w internecie.
Zależy mi, aby posty publikowane w tym temacie wyglądały czytelnie i przedstawiały konkretne informacje bez owijania w bawełnę. Wraz z jakąkolwiek zmianą w sposobie zarabiania pierwszy post będzie aktualizowany.

• KRYPTOWALUTY:
Swoją przygodę z rynkiem kryptowalut zacząłem w 2015 roku, a od tego czasu moje pozycje zarobiły już ponad 8000%. Chcę żeby to było dla mnie coś nowego więc na potrzeby dziennika skupię się tylko na nowych pozycjach. Myślę, że na początek zaczniemy sobie z początkowym kapitałem 4000zł, aby w miarę możliwości w jak najkrótszym czasie obrócić go w milion. Liczę, że dziennik będzie inspiracją dla osób, które nie miały jeszcze styczności z kryptowalutami.
Informacje wejścia i wyjścia zawarte w tym temacie dodaje z opóźnieniem.

Portfel: $1,088.90
  • $ETH - 1,045
    10.12.2020 - 1,045 - 0.030795 BTC
  • $DOT - 105,7314
    10.12.2020 - 105,7314 - 0.00026600 BTC
Legenda: $kryptowaluta - ilość w portfelu (cena kupna - cena sprzedaży)

• OSTATNIA AKTUALIZACJA: 10.12.2020


RE: business - Bobkins - 10-12-2020 18:52

Sam zacząłem się interesować krypto nie dawno, stąd ciekawie się zapowiada Twój temat (poleciała subskrypcja)

Dwa pytania:
Czym się kierujesz w wyborze krypto pod inwestycję, tzn. czy to jakieś skomplikowane analizy, własne analizy czy kolokwialnie pisząc smykałka, czy może jeszcze cos innego?

Z jakiej giełdy/giełd korzystasz?

Powodzenia.


RE: business - msf - 10-12-2020 23:52

(10-12-2020 18:52)Bobkins napisał(a):  Sam zacząłem się interesować krypto nie dawno, stąd ciekawie się zapowiada Twój temat (poleciała subskrypcja)

Dwa pytania:
Czym się kierujesz w wyborze krypto pod inwestycję, tzn. czy to jakieś skomplikowane analizy, własne analizy czy kolokwialnie pisząc smykałka, czy może jeszcze cos innego?

Z jakiej giełdy/giełd korzystasz?

Powodzenia.

Nie dziękuje żeby nie zapeszać.

Najwięcej uwagi przykładam do analizy fundamentalnej projektu (whitepaper, osoby zaangażowane w projekt oraz najważniejsze: czy jest hype i jak wygląda społeczność takiego projektu). Nie gram krótko terminowo także nie przykładam zbyt wielkiej uwagi do analizowania wykresów. Jestem takiego zdania, że jeśli projekt jest dobry to jego cena sama się obroni.

Jeśli chodzi o giełdę to korzystam tylko z Binance ze względu na dużą ilość projektów, które mają na swojej stronie.


RE: business - Vasaki - 11-12-2020 00:25

Powodzenia przyjacielu, nie mój temat ale bardzo lubię obserwować zagrania z krypto.
Niech zapał nie opadnie na prowadzenie dziennika Smile


RE: business - wojteks102 - 11-12-2020 01:03

(10-12-2020 15:31)msf napisał(a):  • INFORMACJE:
Głównym celem tego dziennika będzie zmotywowanie się do systematycznego pomnażania swojego kapitału, a także budowa własnej marki w internecie.
Zależy mi, aby posty publikowane w tym temacie wyglądały czytelnie i przedstawiały konkretne informacje bez owijania w bawełnę. Wraz z jakąkolwiek zmianą w sposobie zarabiania pierwszy post będzie aktualizowany.

• KRYPTOWALUTY:
Swoją przygodę z rynkiem kryptowalut zacząłem w 2015 roku, a od tego czasu moje pozycje zarobiły już ponad 8000%. Chcę żeby to było dla mnie coś nowego więc na potrzeby dziennika skupię się tylko na nowych pozycjach. Myślę, że na początek zaczniemy sobie z początkowym kapitałem 4000zł, aby w miarę możliwości w jak najkrótszym czasie obrócić go w milion. Liczę, że dziennik będzie inspiracją dla osób, które nie miały jeszcze styczności z kryptowalutami.
Informacje wejścia i wyjścia zawarte w tym temacie dodaje z opóźnieniem.

Portfel: $1,088.90
  • $ETH - 1,045
    10.12.2020 - 1,045 - 0.030795 BTC
  • $DOT - 105,7314
    10.12.2020 - 105,7314 - 0.00026600 BTC
Legenda: $kryptowaluta - ilość w portfelu (cena kupna - cena sprzedaży)

• OSTATNIA AKTUALIZACJA: 10.12.2020

Zacząłeś przygodę w 2k15 i wbijasz się kapitałem $1k na topowe large capy?
Twoje doświadczenie można pewnie o wiele lepiej wykorzystać i rozgrywać jakieś alty, tylko że względem wyceny w BTC lub ETH.

Biorąc pod uwagę staż to jestem strasznie ciekawy jakie są twoje typy jeśli chodzi o branże, które będą trendować w najbliższym cyklu.. Cool