Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbuduj własną markę - otwórz sklep internetowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: Zbuduj własną markę - otwórz sklep internetowy (/Temat-Zbuduj-wlasna-marke-otworz-sklep-internetowy-170019)



Zbuduj własną markę - otwórz sklep internetowy - zila - 09-12-2020 18:47

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą - system budowany od ponad 3 lat w końcu ujrzał światło dzienne. Jest to jedyny taki system DropShippingu współpracujący z Polskimi Hurtowniami z różnych branż.

Co nas wyróżnia?
- Budujesz własną markę
- Masz pełnię władzy - sklep postawiony na Twojej domenie i Twoim hostingu.
- Sklep działa na WP - możesz instalować płatne/darmowe wtyczki i szablony diametralnie zmieniając wygląd i funkcjonalność sklepu.
- Wysyłka produktów z PL
- Gwarancje/zwroty/reklamacje realizowane w PL
- Nasz dział wsparcia dla Twoich Klientów - czat na Twoim sklepie
- Darmowa dostawa uzależniona od końcowej wartości koszyka

Jak to DropShipping - działalności zakładać nie musisz - wszystko odbywa się po naszej stronie.
Ty otrzymujesz prowizję od sprzedanego produktu.
W naszym panelu masz wgląd jaką kwotę otrzymasz za konkretny produkt.

Import produktów:
Proces ten nikomu nie sprawi trudności.
- Pierwszym etapem jest utworzenie w sklepie kategorii i podkategorii.
- Drugi etap to wybór produktów z naszego panelu, przypisanie kategorii z Twojego sklepu i pobranie produktów.


Cena:
- 0zł (jeśli znasz WP i samodzielnie postawisz sklep - możesz również skorzystać z naszych poradników)
- 500zł (w przypadku kiedy nie chcesz samodzielnie stawiać sklepu)


Rejestracja:
https://Sklep.i-Ty.pl - utwórz konto jeśli samodzielnie stawiasz sklep.
https://i-Ty.pl/kontakt - napisz jeśli chcesz, aby sklep został utworzony za Ciebie.

Hosting:
Jeśli nie masz hostingu polecam firmę SEOhost.pl
25% taniej z kodem: HostingSTART


RE: Zbuduj własną markę - otwórz sklep internetowy - itmaster - 09-12-2020 18:56

Czyli jeśli chce to postawić na własnym serwerze, to sprzedajecie sam skrypt?

Jak dokładnie wygląda rozliczenie współpracy, jeśli nie trzeba zakładać DG?


RE: Zbuduj własną markę - otwórz sklep internetowy - rachman - 09-12-2020 19:28

"Rozliczasz się pod koniec roku na podstawie PIT-36" - w sensie, że jak? PIT-36 to ja muszę złożyć, a nie na podstawie jego się rozliczam...

Jaka jest forma współpracy?
Bo jak bez umowy to powyżej ustawowej kwoty działalność jak najbardziej powinna być rejestrowana. Poniżej można na nierejestrowanej. Dołączam się do pytania @itmaster'a.


RE: Zbuduj własną markę - otwórz sklep internetowy - Micchaleq - 09-12-2020 20:02

Czym zatem różni się ten DropShippingu od programu partnerskiego ...
Z tego co ja znam DropShipping to polega bardziej na sprzedawaniu produktów ja jako ja, a nie ja jako inna firma.

Co do kasy to jest prosta zasada <1000 zł/mc bez działalności w innych przypadkach działalność lub na czarno.