Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przelew na PP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Przelew na PP (/Temat-Przelew-na-PP-170012)



Przelew na PP - Darven - 09-12-2020 13:29

Witam.

Do tej pory po prostu płąciłem paypalem do którego miałem podpiętą kartę.
Teraz muszę zasilić paypala zwykłym przelewem. Jako że nigdy tego nie robiłem, mam pytanie.

Na stronie paypala jest napisane, że odbiorcą jest Bank of America, N.A., natomiast po wpisaniu numeru banku w zleceniu na stronie mojego banku, widnieje nazwa santander bank, czy to jakiś pośrednik?

Czy wraz z takim zwykłym przelewem wiążą się dodatkowe koszta?


RE: Przelew na PP - ShuQi - 09-12-2020 13:33

Cześć, najlepiej będzie jak zapytasz wprost PayPala, dlatego że sytuacja nie jest jednoznaczna Wink


RE: Przelew na PP - aron-baron - 09-12-2020 15:11

(09-12-2020 13:33)ShuQi napisał(a):  Cześć, najlepiej będzie jak zapytasz wprost PayPala, dlatego że sytuacja nie jest jednoznaczna Wink

PayPal odpisze mu po miesiącu Big Grin lepiej niech ktoś Ci wyślę na Paypal a ty mu np przelewem będzie szybciej i bez stresu


Przelew na PP - sugarfree - 13-12-2020 08:49

Santander jest amerykański.

Wysłane z mojego motorola one macro przy użyciu Tapatalka


RE: Przelew na PP - kotek34 - 20-12-2020 17:14

Zasil sobie poprzez usluge szybkiego doladowania Trustly, nie ma za to dodatkowej prowizji, kasa na PP jest natychmiast, mozna placic Blikiem.


RE: Przelew na PP - pkulma301 - 09-02-2021 23:29

Paypal ma umowę podpisana z Santander wiec teraz wypłaty na konto idą w 1 dzień a nie tak jak kiedyś w dwa dni