Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Finansowa rewolucja III edycja - 150 zł od banku Citi Handlowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Finansowa rewolucja III edycja - 150 zł od banku Citi Handlowy (/Temat-Finansowa-rewolucja-III-edycja-150-zl-od-banku-Citi-Handlowy-170005)



Finansowa rewolucja III edycja - 150 zł od banku Citi Handlowy - Domel32 - 08-12-2020 16:33

Witam,

W dniu 06.12.2020 rozpoczęła się III edycja finansowej rewolucji - promocji, w której bank Citi Handlowy oferuje do 150 zł za założenie CitiKonta. Warunki promocji są łatwe do spełnienia i prawie identyczne jak w I i II edycji z tą różnicą, że w obecnej mamy inną kolejność przyznawania nagród. Wzrosła także liczba benefitów. Wczoraj na moje konto trafiła pierwsza z 3 nagród z edycji I. 50 zł otrzymałem za przelew na CitiKonto kwoty 100 zł ze swojego konta w drugim banku i za zalogowanie się do aplikacji mobilnej.

[Obrazek: nagroda-1.jpg]


CitiKonto zakładamy i weryfikujemy online przy użyciu biometrii: selfie i zdjęcia dowodu os. przód/tył.


>>> Reflink

>>> Czysty link


Szczegóły CitiKonta

0 zł za prowadzenie konta
0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu
0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową
0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu
0 zł za przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile


Aby otrzymać 150 zł spełnij następujące warunki

Nagroda 1 - 50 zł i 8 kodów InPost

Przelej swoje wynagrodzenie przynajmniej 1 raz w kwocie min. 2 000 PLN do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta (wpłata nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez bank dla klientów indywidualnych).

Nagroda 2 - 50 zł za wpłatę

Wpłać na konto min. 100 PLN + zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej banku do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Nagroda 3 - 50 zł za transakcję mobilną

Zapłać za swoje zakupy Google/Apple Pay w kwocie min. 100 PLN do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta
(np. płatność za usługi lub zakupy w sklepie stacjonarnym lub internetowym).

Nagroda 4 - 2 kody InPost

Wyraź zgodę na przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej.

Jak widać warunki promocji nie są wygórowane. Kto szuka darmowego konta bankowego i chce przy okazji zarobić to myślę, że powinien rozważyć CitiKonto w swoim wyborze. Pula nagród jest ograniczona i dotyczy pierwszych 1700 klientów.

Ważne: po założeniu konta warto pamiętać o dezaktywacji usługi CitiPhone. Jest to płatna usługa, za którą bank pobiera 9 zł na miesiąc. Z tego co pamiętam jest włączona domyślnie i nie ma opcji ''odhaczenia'' jej podczas zakładania konta. Usługę tą możemy bez problemu wyłączyć po zalogowaniu się do Citibank online - zakładka kontakt. Dezaktywacja CitiPhone nie ma wpływu na otrzymanie nagród.

Regulamin promocji


RE: Finansowa rewolucja III edycja - 150 zł od banku Citi Handlowy - Domel32 - 12-01-2021 21:21

Dzisiaj dotarła do mnie druga już nagroda z promocji CITI. Spełniłem warunek zasileniem Revoluta przez Google Pay na kwotę 100 zł.
Promocja jest nadal aktualna jakby ktoś był zainteresowany Smile.

[Obrazek: nagroda-2.png]