Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ (/Temat-Rozwiazane-Najczesciej-zadawane-pytania-o-lockerz-com-czyli-krotki-FAQ-170)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Troublemaker83 - 27-03-2010 16:25

Na lockerzach nie ma polskich znaków wiec wpisz po prostu s Wink


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - (K)rychu - 27-03-2010 16:53

aha dziex


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - tymonowy - 28-03-2010 19:32

ej a jak będę miał z-lista to oni mi od razu wyślą zapytanie o dane wysyłki?


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Kilol - 28-03-2010 22:39

Czasami cię zapytają, a czasami nie. Najlepiej od razu mieć uzupełnione dobrze dane.


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - verth - 29-03-2010 12:11

Jak móc skorzystać z PTZ Place? Podczas ostatniego restocka cały czas miałem na tej stronie ten obrazek.


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Alcor - 29-03-2010 13:29

@up

Musisz przed restockiem wyczyścić ciasteczka.


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - zahor1234 - 11-04-2010 13:37

Witam,
mam pytanie odnośnie danych wysyłkowych.
Mianowicie jak prawidłowo powinien być podany kod pocztowy?
Ma być wpisany tak jak u nas w kraju piszemy czyli XX-XXX
czy w formie: XXXXX?
Z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam.


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - pitfromhell - 11-04-2010 13:39

XX-XXX
np. 11-111
:-);-)


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Magnus - 11-04-2010 13:43

(11-04-2010 13:37)zahor1234 napisał(a):  Witam,
mam pytanie odnośnie danych wysyłkowych.
Mianowicie jak prawidłowo powinien być podany kod pocztowy?
Ma być wpisany tak jak u nas w kraju piszemy czyli XX-XXX
czy w formie: XXXXX?
Z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam.

Napisz np 55222
Myślink nie jest konieczny Smile


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - bocianektm - 24-04-2010 08:25

Witam
Sytuacja przedstawia się następująco: mam 1150 ptz. To będzie mój pierwszy restock i w związku z tym mam 2 pytanka:
1) Zależałoby mi na wii albo psp i myslicie ze skoro to pierwszy restock to uda sie zdobyc ta nagrode?
- nie wiecie ile mniej wiecej jest dodawanych sztuk?
- czy oplaca sie to psp za 800 ptz?
2) wchodze w electronics wii i psp są obok siebie czy na restocku mam zaryzykować i wybrać jedno z nich czy przy ilości 1150 ptz moge kliknąć np na psp otwórz w nowej karcie i wii w innej karcie? Byłoby to takie zabezpieczenie że jesli tego zabraknie to moze z tym drugim się uda?