Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ (/Temat-Rozwiazane-Najczesciej-zadawane-pytania-o-lockerz-com-czyli-krotki-FAQ-170)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Sergioramos - 26-01-2010 06:52

Czy za koszulkę za Z-List coś się płaci?


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Leilong - 26-01-2010 09:47

Nie, za koszulke nic nie płacisz.


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Kamil92 - 01-02-2010 18:29

Jestem nowym użytkownikiem forum, ze stroną Lockerz spotkałem się pierwszy raz, także nie śmiejcie się ze mnie ok?xD
Mam takie pytanie:
Czy jeżeli uzbieram odpowiednią liczbę PTZ to mogę od razu sobie zamówić coś dla siebie czy muszę czekać na restock?
Dzięki z góry za odpowiedź.


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Alcor - 01-02-2010 18:29

Musisz czekać na restock, ale niedługo ma wejść sklepik i nagrody podobno będą dostępne 24/7. Tongue


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Kamil92 - 01-02-2010 18:33

O no to fajnie by było.
Ale jeżeli ta opcja by nie weszła w życie to jest możliwość, że nie zdążę na coś co sobie upatrzyłem?


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Alcor - 01-02-2010 18:33

Spokojnie, sklepik wejdzie w życie niedługo, zobaczysz. Smile


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Kamil92 - 01-02-2010 18:35

A no dobra, dzięki Smile


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Davids69 - 02-02-2010 17:26

Za nagrody powyżej 50$ musisz zapłacic cło + vat Sad


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Sergioramos - 04-02-2010 09:55

Mozna jakos zmienic adres-email? Bo mam troche przy dlugi i przy logowaniu np podczas restocku trace cenne sekundnySmile


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Bolt - 04-02-2010 10:01

wchodzisz w My account i klikasz Update my e-mail adress, wpisujesz maila i przepisujesz kod z obrazka Tongue