Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ (/Temat-Rozwiazane-Najczesciej-zadawane-pytania-o-lockerz-com-czyli-krotki-FAQ-170)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


[Rozwiązane]Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Razer - 29-11-2009 10:16

Najpierw czymś trzeba zacząć Wink Więc 2 pierwsze punkty są dla początkujących, nie obeznanych z tematyką lockerz.com. Dopiero 3 punkt będzie FAQ'iem o lockerz Wink

1. Rejestracja:
Jeśli mamy już zaproszenie, trzeba wypełnić dobrze formularz Tongue
Tutaj poprawnie wypełniony formularz:
[Obrazek: formularz.png]

2. Pierwsze kroki:
Zakładki u góry - na razie dostępne 3:
- My Lockerz;
- Connect;
- Redeem.

Pierwszy to strona główna lockerz, na której pojawiają się newsy, czy filmiki medialne promujące serwis. W drugiej w kolejności zakładce zapraszamy znajomych, w trzeciej zaś wykupujemy nagrody (tzw. PTZ Place Wink)

3. Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com:
Strona:
1. Nie liczy mi PTZ za zalogowanie i dailies!! Co zrobić?
Odp.: Pamiętaj, że strona lockerz.com jest w fazie beta testów. Więc mogą zdarzyć się pewne bugi. Czasem wystarczy wyczyścić cache przeglądarki i wszystko działa Wink
2. Nie wyświetla grafik na stronie...?
Odp.: J/w, pomóc powinna też zmiana przeglądarki.
3. Kiedy na stronie ruszy oglądanie filmów/słuchanie muzyki?
Odp.: W grudniu, wraz z oficjalnym startem witryny.
4. Czy to prawda, że wraz z oficjalnym otwarciem witryny ceny podniosą się aż 4-krotnie?!
Odp.: Nie! Lockerz ostatnio zapowiedziało, że w grudniu nie będzie podniesienia cen w PTZ Place Wink
Odp.: Możesz mieć jedno konto, jednak na jednym IP każdy członek rodziny może mieć konto (oczywiście po jednym).
6. Kiedy PTZ się resetują?
Odp.: PTZ resetują się rok od ich zdobycia.

Wysyłka:
1. Będę musiał płacić podatek/cło?
Odp.: Oficjalne stanowisko lockerz jest w tej sprawie jasne - oni nadadzą paczkę jako "GIFT", przy której nie trzeba inkasować wyżej wymienionych opłat. Jednak celnicy mogą sprawdzić naszą paczkę, i przyjdzie nam zapłacić... Ale miejmy nadzieję, że nie będą sprawdzać paczek nadanych przez lockerz Wink
2. Mam w zamówieniu PL znaki - czym to skutkuje?
Odp.: Raczej niczym, może jednak opóźnić lekko dojście paczki do odbiorcy.
3. Ile trzeba czekać na paczkę?
Odp.: Do polskich klientów paczki z lockerz.com dochodzą po ok. 2-4 tygodniach.
4. Płacę dodatkowe PTZ przy wysyłce?
Odp.: Nie!

Restocki:
1. Kiedy następny restock?
Odp.: Wtedy, gdy nadejdzie na niego pora. Lockerz nie ogłasza restocków miesiąc przed, jedynie 24/12h przed nim.
Restocki nie są regularne może być on jutro a może być za 3 tygodnie.
2. Nie odjęło mi PTZ z restocku z dn. 23/24 listopada?! Nie mam też kodu zamówienia ani wiadomości na hallway'u... OCB?
Odp: Odpowiedź w tym newsie: http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=167&pid=2155#pid2155
3. Mogę cofnąć swoje zamówienie?
Odp: Nie.

Status Z-LIST MEMBER:
1. Co muszę zrobić, aby go uzyskać?
Odp.: Zaprosić 20 znajomych.
2. Co dostanę w zamian?
Odp.: Koszulkę z logiem lockerz.com, podwójne liczenie PTZ no i restock dla VIP'ów (bez normalnych userów).
3. Ilu jest Z-LIST'erów?
Odp.: Ok. 60-100tyś.
4. Ile będę musiał czekać na koszulkę?
Odp.: Od momentu wysłania ok. 2-3 tygodnie.
5. Zaproszenia nie dochodzą?! Pomocy...!!
Odp.: Zaproszenia tak szybko nie przyjdą na e-maile. 1Średni czas to ok. 10 minut. Jednak lockerz.com ma częste bugi z zaproszeniami, i stara się je naprawić i przyśpieszyć wysyłanie. Cierpliwości.

I to już koniec. Mam nadzieję, że ten FAQ pomoże Wam zaznajomić się z tematyką lockerz.com. Gdybyście nie znaleźli odpowiedzi na jakieś pytania, zapraszam na PW, odpowiem Wam oraz napisze o tym w FAQ'u.

Prosiłbym moda/admina o przypięcie. Liczę też na + Big Grin

FAQ BĘDZIE NA BIEŻĄCO UAKTUALNIANY!

Pozdrawiam,
Razer

FAQ CREATED BY RAZER! WSZYSTKIE PRAWA DO KOPIOWANIA ZASTRZEŻONE! SPECJALNIE DLA zarabiam.com!


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Admin - 29-11-2009 11:10

świetna robota
przypinam
2+ punkty reputacji

każdy kto docenia jego prace również może dodac punkt reputacji Smile


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Alcor - 29-11-2009 11:24

Dodaj jeszcze informacje, że pkt. nie resetują się wraz z nowym rokiem, tylko po roku od ich zdobycia i że każdy z członków rodziny może mieć swoje konto.


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Razer - 29-11-2009 11:40

Dzięki, tak to jest jak się człowiek nie wyśpi Big Grin Dzięki za nowe punkty w FAQ'u.


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Kleszczman - 29-11-2009 12:08

+1 punt repa ode mnie za kawał dobrze wykonanej pracy Smile
Dobra robota Big Grin


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Razer - 02-12-2009 20:56

Mały update dotyczący podniesienia cen w grudniu Wink


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Alyn - 13-12-2009 11:25

(29-11-2009 10:16)Razer napisał(a):  Restocki:
1. Kiedy następny restock?
Odp.: Wtedy, gdy nadejdzie na niego pora. Lockerz nie ogłasza restocków miesiąc przed, jedynie 24/12h przed nim.

A w którym miejscu oni to ogłaszają?

Ps. Dobry poradnik.


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - KiMaHri - 13-12-2009 11:27

no chyba na str głównej?Smile


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Admin - 13-12-2009 12:25

Na facebooku Alyn, na stronei glownej nie ma dokładnego "momentu" uzupełnienia nagród.
Podczas restocku wszystko będzie tłumaczone na biężąco na naszym forum.


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - pumas105 - 13-12-2009 19:57

Jeżeli wziąłbym PSP z lockerz to działały by mi gry z Polski? Bo coś kumpel mi mówił że raczej nie bo w Europie jest system gier PAL. I teraz nie wiem czy by mi gry działały...