Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pakula - problem ze spłatą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pakula - problem ze spłatą (/Temat-Pakula-problem-ze-splata-169963)



Pakula - problem ze spłatą - Captain - 02-12-2020 01:58

Użytkownik Pakula ma mi do spłaty około 60zł (pożyczka) i termin minął dawno temu. Pisał, że wysłał pieniądze ale wciąż nie dotarły, a on przestał odpisywać na wiadomości.


RE: Pakula - problem ze spłatą - patttson - 02-12-2020 10:27

Nadmienię tylko, że chyba bardzo potrzebował pieniędzy, bo też do mnie parę razy pisał czy nie mam pożyczyć paru bucksów Tongue


RE: Pakula - problem ze spłatą - Majka - 02-12-2020 11:21

@[Pakula] kiedy oddasz kasę?


RE: Pakula - problem ze spłatą - Pakula - 04-12-2020 21:29

Napisałem przed chwilą do Captain:
Siema teraz dopiero na forum wszedłem myślałem że dostałeś już przelew, a co sie okazało osoba która miała wysłać na Twoje konto wysłała na moje i w tym był problem. Teraz nie ma mnie w domu bo mam urlop, a nie znam hasła do drugiego konta bankowego. Captain wyśle Ci kase 11 grudnia 2020 bo wtedy bede w domu. Sorka że tak wyszło jestem na forum od 09-09-2007 jak za kilkadziesiąt zł mam dostać bana to spoko 11 grudnia jak oddam możesz napisać też o bana bo widzę że sie już komuś poskarżyłeś bo piszą na PW. Przecież nie raz od Ciebie pożyczałem, a temat o tym musiałeś napisać?

(02-12-2020 10:27)patttson napisał(a):  Nadmienię tylko, że chyba bardzo potrzebował pieniędzy, bo też do mnie parę razy pisał czy nie mam pożyczyć paru bucksów Tongue

Tak potrzebowałem to prawda i do Ciebie wcześniej napisałem

Captain super opinie mi zrobiłeś na forum dzięki. Mam nadzieję też, że osoba o nicku Hybrid1990, która do mnie pisała wcześniej jak oddam kasę dla Captaina 11 grudnia dotrzyma słowa i mnie zbanuje za paredziesiąt zł, bo niby zignorowałem temat? Widzę, że moderatorzy nawet szacunku nie mają do użytkowników, którzy są na forum od początku czyli jakieś 13 lat.


RE: Pakula - problem ze spłatą - Hybrid1990 - 04-12-2020 22:33

https://i.imgur.com/rzJUPtj.png
Pakula nie przesadzaj z tym brakiem szacunku do ciebie i groźbą zbanowania, każdemu puszczam takie info na pw, jeśli powstanie o nim temat w dziale Oszustwa/Scam. Czyli mam rozumieć, że jak ktoś ma duży staż, to nie powinienem mu nic pisać, bo to jakieś nieporozumienie i wszystko będzie ok? Gdybyś się bardziej interesował sprawami wewnętrznymi forum, to byś wiedział że to nie jest żadna 100% pewność, stażowych userów którzy dokonywali wałków była tutaj cała masa, więc nie dziw się że otrzymałeś taką pw.
Pretensje o założenie tematu możesz mieć tylko do siebie, Captain napisał że termin oddania pieniędzy dawno minął, a ty nie odpisywałeś na wiadomości, więc nie podszedłeś do tej transakcji z należytym zaangażowaniem, a to że wplątałeś do transakcji osobę trzecią to tylko i wyłącznie twój problem.
Oddasz pieniądze, to temat powędruje do kosza, nie ma co strzelać focha jak obrażone dziecko w przedszkolu, bo nikt cię tutaj od oszustów przecież nie wyzywa.


RE: Pakula - problem ze spłatą - Pakula - 11-12-2020 14:35

Dziś poszedł obiecany przelew udokumentowany screenem, który wysłałem do Captain


RE: Pakula - problem ze spłatą - Pakula - 12-12-2020 19:27

doszło?


RE: Pakula - problem ze spłatą - Captain - 14-12-2020 03:32

Tak, pożyczka spłacona. Temat do zamknięcia.


Pakula - problem ze spłatą - Hybrid1990 - 14-12-2020 11:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.