Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Upłynnienie amerykańskich kart prepaid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Upłynnienie amerykańskich kart prepaid (/Temat-Uplynnienie-amerykanskich-kart-prepaid-169954)



Upłynnienie amerykańskich kart prepaid - pruchacz - 01-12-2020 13:31

Dzień dobry,

Od dłuższego czasu śledzę forum, ale jakoś nigdy nie było okazji samemu się udzielać.
Chciałbym zasięgnąć porady odnośnie upłynnienia / wypłacenia środków z amerykańskich kart prepaid.
Jestem w stanie wejść w posiadanie takich kart po zaniżonych cenach, ale niestety nie bardzo wiem jak wykorzystać z nich środki, poza oczywiście kupowaniem czegoś przez internet.

Sposoby, które póki co sam znalazlem:

1. Stripe - stworzenie stronki z płatnością do samego siebie poprzez Stripe. Z tego co zauważyłem działa z większością kart. Nie wiem jeszcze jak sprawnie działają wypłaty ponieważ wciąż czekam na pierwszą, która powinna dotrzeć w około tydzień. Wg ich strony następne wypłaty realizowane są codziennie. Dodatkowo mam spore wątpliwości czy przez takie płatności z samym sobą nie zablokują mi konta. Czy ktoś może korzystał z tego sposobu i jest w stanie podzielić się wrażeniami? Ponadto, czy korzystając ze Stripe narażam się na jakieś kontrole skarbowe, czy raczej dane o tych płatnościach nie powinny ujrzeć światła dziennego?

2. Paypal - podobnie jak ze stripe. sklep z bramką płatności przez PayPal. Tutaj jednak chyba zbyt duże jest ryzyko bana. Jest jakiś sposób na uniknięcie blokady konta przez paypala?

3. Paxful / purse - Działa, ale wymaga sporo czasu i zaangażowania a i exchange rate nie jest za ciekawy.

4. Kupowanie rzeczy, które i tak bym kupił wykorzystując kupione taniej karty - jest to oczywiście jakiś sposób ale chyba najbardziej czasochłonny, a i potencjał na pomnażanie kasy mizerny.

Czy jest ktoś w stanie podzielić się innymi sprawdzonymi sposobami na wypłacenie środków z takich kart? Najchętniej szukałbym rozwiązania, które pozwala bezpośrednio za te karty kupić BTC. Niestety, sprawdziłem większość polecanych do tego celu stron i póki co nic mi nie zadziałało.

Z góry dziękuję za pomoc!


RE: Upłynnienie amerykańskich kart prepaid - ShuQi - 01-12-2020 15:12

Odsprzedać komuś takie karty?
Być może ktoś hurtowo będzie chciał je kupić? (duże zakupy np aliexpress)


RE: Upłynnienie amerykańskich kart prepaid - pruchacz - 01-12-2020 15:17

Teoretycznie jest to opcja, ale wtedy de facto działam jako pośrednik pomiędzy osobą, która mi je sprzedaje a osobą, która je ode mnie kupuje. Zostawia mnie to w sytuacji, że potencjalnie muszę się kontaktować z obiema stronami w razie problemów. Dlatego szukam sposobu na upłynnienie ich samemu.


RE: Upłynnienie amerykańskich kart prepaid - pruchacz - 01-12-2020 17:17

Przyszedl mi do glowy jeszcze jeden pomysl - nie wiem czy wykonalny.
Czy istnieją jakieś sklepy, w których mogę zapłacić taką kartą przez internet, po czym zwrócić towar, a zwrot pieniędzy otrzymać w innej formie niż oryginalna płatność? Czy ktoś spotkał się z czymś takim?
Wydaje mi się, że czasem w sklepach stacjonarnych płaciłem kartą, a przy ewentualnym zwrocie otrzymywałem gotówkę, ale to trochę inna sytuacja. Wtedy płaciłem przy użyciu terminala w sklepie, a nie przez internet.


RE: Upłynnienie amerykańskich kart prepaid - Bobkins - 01-12-2020 18:11

Z jakim limitem te karty?
Jak wyglądają? ( odpowiedź wbrew pozorom dużo wyjaśni)


RE: Upłynnienie amerykańskich kart prepaid - pruchacz - 01-12-2020 18:15

Limity kart różne - od 10 do około 300 USD. Jeśli masz na myśli wygląd to nie mam pojęcia. Dostaje jedynie suche dane kart. Z tego co wiem pochodzą z legalnego źródła i są to generalnie karty dodawane w USA do zakupów w ramach giftu.


RE: Upłynnienie amerykańskich kart prepaid - Bobkins - 01-12-2020 18:36

Ok.
W takim wypadku chyba zakup Bitcoina lub innej crypto a następnie sprzedaż.

Kiedyś słyszałem, że działał zakup złota przez stronę i sprzedaż złota.

Tak czy inaczej metoda ta sama kupić i sprzedać.


RE: Upłynnienie amerykańskich kart prepaid - szy1sw - 01-12-2020 18:43

Tak z ciekawości ile płacisz za kartę(tzn wartość tego co jest na niej)?
Czy te karty można doładowywać przelewem?


RE: Upłynnienie amerykańskich kart prepaid - pruchacz - 01-12-2020 19:24

(01-12-2020 18:36)Bobkins napisał(a):  Ok.
W takim wypadku chyba zakup Bitcoina lub innej crypto a następnie sprzedaż.

Kiedyś słyszałem, że działał zakup złota przez stronę i sprzedaż złota.

Tak czy inaczej metoda ta sama kupić i sprzedać.

No właśnie cały problem w tym żeby to jakoś sprawnie i w miarę opłacalnie wymienić. Póki co nie znalazłem miejsca w którym mógłbym zapłacić ta karta za BTC. Poszukam złota, ale obawiam się, że będzie podobnie. W każdym razie dzięki za wskazówkę.

Jeśli chodzi o cenę kart to efektywnie jest to mniej więcej 60 procent wartości karty, może ciut mniej.
Doładować być może mozna, ale tak jak pisałem wcześniej - otrzymuje jedynie suche dane kart, bez możliwości logowania na stronie wystawcy