Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
blokady kont reklamowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: blokady kont reklamowych (/Temat-blokady-kont-reklamowych-169937)



blokady kont reklamowych - DaviD1997PL - 28-11-2020 13:47

Witam, boryka ktoś się ostatnio z blokadami kont reklamowych ? Dodam, żę u mnie jest to na zasadzie wejścia w reklamy i ban. Bez dodawania reklam. Po prostu w chodzę w reklamy na nowym stażowym koncie, które nie miało styczności z reklamami i po prostu ban za darmo.


RE: blokady kont reklamowych - piotrgk4 - 28-11-2020 15:51

U mnie to samo. Dodam tylko że używam kont reklamowych na których wydałem z 20-50k zł. W tym roku dostałem takich banów z 5-6 mimo że ich nie używałem. Odwołuje się, konto odblokowane, mija z kilka tygodni i to samo. Dodatkowo dostaje również ograniczenie na zarządzanie reklamami na moje konto prywatne które służy mi do zarządzania konta firmowego. To samo odwołanie i czekanie a później ban.


RE: blokady kont reklamowych - itmaster - 28-11-2020 18:05

FB zaczyna zmierzać w tą samą stronę, co PP w finansach Smile


RE: blokady kont reklamowych - ktrl - 28-11-2020 19:26

To samo, na prywatnym kilkuletnim koncie ban "podejrzana aktywność". Odwołanie - niestety nie przywrócą.

Podejrzenia:
kilka lat temu zacząłem tworzyć reklamę, ale nigdy jej nie wystartowałem (żeby podejrzeć cenę), w danych firmy wpisałem "bkjhkjhghnhg".
Pomimo tego że nie dodałem karty/paypala zjadło 4zł z limitu dostępnych 1000zł.


RE: blokady kont reklamowych - alexandr - 30-11-2020 14:35

Tak, to częsty problem teraz, niestety nie ma na niego rady, bo nawet "czyste" konta reklamowe, odpowiednio "rozgrzane" pod działalność ecommerce (nic podejrzanego) mają problem.