Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Klikanie ankiet w wolnym czasie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Klikanie ankiet w wolnym czasie (/Temat-Klikanie-ankiet-w-wolnym-czasie-169925)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie - zon - 02-12-2020 10:57

[Obrazek: prolific.png]

Pierwsza wypłata już na PayPalu. Czekam jeszcze na 15$ Smile


RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie - sergiusz88 - 02-12-2020 11:21

Gratulacje Smile chociaż Tobie dobrze tam idzie Smile


RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie - zon - 02-12-2020 12:21

(02-12-2020 11:21)sergiusz88 napisał(a):  Gratulacje Smile chociaż Tobie dobrze tam idzie Smile

Używam wtyczkę do chrome + bardzo często mam odpaloną kartę gdzie zalogowany jestem na Prolific. W momencie alarmu informującego o ankiecie dosłownie w sekundę staram się już klikać start ankiety


RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie - sergiusz88 - 02-12-2020 13:07

Ja usunąłem konto i założyłem na nowo.. Badania przychodzą lecz nie mogę wejść, ponieważ jest nowa weryfikacja na podstawie zdjęcia dowodu osobistego:/


RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie - zon - 07-12-2020 23:32

Pierwszy tydzień grudnia bardzo słaby, prolific jedna ankieta za 0,12 funta i może z 1,5$ na ysense... Reszta serwisów cisza. W dodatku od tygodnia czekam na przelew od ysense i bodajże i-say.
Być może po części to moja wina, że mało ankiet bo pracuję w takim systemie że 3 dni w zeszłym tygodniu w ogóle mnie nie było online.


RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie - dexter2 - 08-12-2020 00:47

Na isay sobie jeszcze poczekasz prawie miesc. się czeka na wypłatę ale zawsze są.


RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie - ggusiaja - 08-12-2020 12:24

(07-12-2020 23:32)zon napisał(a):  Pierwszy tydzień grudnia bardzo słaby, prolific jedna ankieta za 0,12 funta i może z 1,5$ na ysense... Reszta serwisów cisza. W dodatku od tygodnia czekam na przelew od ysense i bodajże i-say.
Być może po części to moja wina, że mało ankiet bo pracuję w takim systemie że 3 dni w zeszłym tygodniu w ogóle mnie nie było online.

Też już długo czekam na wypłatę z ySense, ponad tydzień, a powinna być w ciągu 3 dni roboczych. Mam nadzieję, że wkrótce nam wypłacąSmile


RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie - zon - 09-12-2020 21:45

(07-12-2020 23:32)zon napisał(a):  Pierwszy tydzień grudnia bardzo słaby, prolific jedna ankieta za 0,12 funta i może z 1,5$ na ysense...

Wystarczyło się troszkę pożalić i od razu... Huh

[Obrazek: prolific.png]

(08-12-2020 12:24)ggusiaja napisał(a):  Też już długo czekam na wypłatę z ySense, ponad tydzień, a powinna być w ciągu 3 dni roboczych. Mam nadzieję, że wkrótce nam wypłacąSmile

Ja się doczekałem! Mam nadzieję, że Ty również Smile

[Obrazek: ysense.png]


Zmieniłem też trochę podejście do niektórych serwisów... Zrobiłem tier listę i odpuściłem kilka, z którymi nie wiązałem nadziei.


RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie - ggusiaja - 09-12-2020 22:22

Tak też dostałam wypłatę z ySenseSmile


RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie - zon - 28-12-2020 15:24

Obecnie wypełniam jedynie ankiety z prolific, ponieważ ten miesiąc obfitował w sporo pracy, emocji, stresu i wielu innych rzeczy, przez które czas ostatnio mam bardzo ograniczony.
Od rejestracji nowego auta, by po kilku dniach ktoś wjechał w moje przednie drzwi na tyle, że są do wymiany... aż po zaręczyny! To był zwariowany miesiąc Smile

Dziś jednak prolific bardzo pozytywnie mnie zaskoczył badaniem za ponad 5 funciaków (mój osobisty rekord). Co prawda oczy mało nie wyszły, ale dałem radę i pieniążki już są zaakceptowane Smile

[Obrazek: Przechwytywanie111.png]