Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie konto bankowe? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Jakie konto bankowe? (/Temat-Jakie-konto-bankowe-169908)



Jakie konto bankowe? - karol9919 - 25-11-2020 11:32

Cześć. Przychodzę z pytaniem jakie konto bankowe wybrać? Aktualnie mam konto dla młodych (mam 21 lat) W PKO BP. Szczerze mówiąc wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że płatności w historii nie są zapisane wtedy gdy płatność była zrobiona tylko wtedy gdy płatność została zaksięgowana przez drugą stronę. Głównie to mnie irytuje, bo nie mogę w miarę dobrze kontrolować wydatków (kiedy co płacone za co itp). Dodatkowo słyszałem, ale nie jestem pewien, że w mBank można za darmo wykonywać przelewy natychmiastowe. I zastanawiam się właśnie nad kontem w tym banku (eKonto dla młodych). Mógłby ktoś się wypowiedzieć o tym koncie w mbank? Spodobało mi się w także, że w pewnych serwisach płatności jest możliwośc kategoryzowania wydatków, jakieś statystyki itp. Czy w jakimś banku jest taka możliwosć? Z góry dzięki za podpowiedzi Big Grin


RE: Jakie konto bankowe? - MilanFan - 25-11-2020 11:52

Z tego co wiem, natychmiastowe przelewy są tylko na inne konta w mBanku, a te "zwykłe" przeważnie docierają tego samego dnia. Płatności możesz sobie kategoryzować i później przeglądać je według danej kategorii. Jakbyś się zdecydował na mBank, możesz założyć konto z mojego polecenia, podzielimy się premią, którą bym dostał Wink


RE: Jakie konto bankowe? - alexandr - 30-11-2020 14:54

Polecam mBank Smile


RE: Jakie konto bankowe? - Agik - 07-12-2020 21:59

Wejdz na jakąś porównywartkę typu https://pozyczkaportal.pl/ i zobacz jakie są teraz oferty- bo bankom zmieniaja sie oferty, inne dorzucaja jakies promki, poczytaj opinie- bo na forach to bedziesz mial raczej ludzi, ktorzy sa zatrudnieni do tego zeby polecac dany bank. Ale jakby nie bylo- obecnie wiekszosc ofert jest na serio spoko i jest w czym wybierac.


RE: Jakie konto bankowe? - Micchaleq - 09-12-2020 21:58

polecam mbank


RE: Jakie konto bankowe? - kenzo540zen - 18-12-2020 23:46

mBank ostatnio podnosi prowizje. Polecam Getinbank


RE: Jakie konto bankowe? - persik06 - 20-12-2020 10:34

W banku ING jest możliwość kategoryzowania wydatków, podglądu statystyk ile wydałeś itd.. Jak najbardziej polecam, aplikacja jest przejrzysta.
Tylko, że teraz żadnych promocji nie ma... Masz tylko konto za zero do 26 lat.


RE: Jakie konto bankowe? - Jancik - 19-10-2021 23:35

polecam mbank


RE: Jakie konto bankowe? - itsmemario - 20-10-2021 12:46

Jestem w mbanku już kilka lat i do tej pory nie zdarzyło mi się narzekać. Mają przejrzystą aplikację i ogólnie dobrze mi się korzysta z ich usług. Ostatnio coś zaczął szwankować 3d-secure, gdy brałem udział w dropach butów, ale poza tym wszystko ok.


RE: Jakie konto bankowe? - klaana - 26-10-2021 10:22

Przede wszystkim konto powinno być bezpieczne. Ile się dzisiaj słyszy o włamaniach! Tu: http://subasta.pl/jak-hakerzy-wlamuja-sie-na-konta-bankowe-na-co-uwazac/ znalazłam tekst na ten temat. Jestem zdania, że lepiej zapobiegać. A Wy jak zabezpieczacie kohta?