Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
StormGain.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: StormGain.com (/Temat-StormGain-com-169905)

Strony: 1 2


StormGain.com - Kaspirek - 24-11-2020 18:40

Znalazłem coś ciekawego

Trading
Dostępne aktywa kryptograficzne: BTC, ETH, XRP, LTC, BCH, USDT

Handel z dźwignią aż do 100x

Spersonalizowane sygnały handlowe krypto 

Proste rozwiązanie do kupna/sprzedaży 

Wpłacaj i wypłacaj aktywa krypto bez opłat

Bezpieczny i bezpłatny wbudowany portfel

2-poziomowe uwierzytelnienie


Ale skupmy się na tym że możemy tu wykopać btc co 4h

Rejestrujesz się ściągasz apke klikasz więcej i masz. Tam kopanie co 4h . Il
Dzienny dochód 0.5 USDT
Tygodniowy około 4 USDT
W pakiecie standard


Reflink
https://app.stormgain.com/friend/BNS17240449


Czysty

https://app.stormgain.com

[Obrazek: c07aca16ec0e01142941b51594167566.jpg]

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


RE: StormGain.com - vky - 26-11-2020 16:21

ciekawie się zapowiada..

tylko są opinie, że blokują konta o iluś tam $ uzbieranych.


StormGain.com - Kaspirek - 26-11-2020 16:25

Ciekawe. Z jakiego powodu

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


RE: StormGain.com - Eduardo213 - 26-11-2020 18:01

Uzbieralem już minimum do wyplaty tzn 10$.
Nie napisałeś najważniejszego.. czyli tego, że to co wykopiemy możemy tylko obracać, a dopiero to co obrócimy i ugramy możemy wypłacić a dodatkowo minimum do wyplaty to 55$.
Tez wydaje mi sie, że aplikacja nie do końca podaje przy używaniu tego bonusu dokładne ceny krypto, ja osobiście przestałem z tego korzystać, bo w chwili gdy obstawiam realnymi pieniędzmi, wszystko Ok, ale w chwili gdy gra się bonusami wydaje mi sie, że aplikacja podaje trochę inne ceny i próba ugrania czegokolwiek graniczy z cudem, raz przy 10$ udało mi się ugrać 9$ I to był jedyny raz, późniejsze każde wykorzystanie bonusu to straty, choćbym w nie wiem jakiego pewniaka walił.
Osobiście jeśli ktoś ma szczęście, a przede wszystkim czas, bo jego tutaj potrzeba najwięcej to niech używa A może i sie uda. Dla bardziej ogarnietych osób nie polecam.


StormGain.com - Kaspirek - 26-11-2020 18:27

Jak to zrobiłeś??

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


RE: StormGain.com - Eduardo213 - 26-11-2020 18:48

Co jak zrobiłem?


RE: StormGain.com - vky - 26-11-2020 19:30

czyli akcja jak na overbit? ugrasz coś, a po ugraniu w celu wypłaty chcą KYC (standardowe wymogi).. a przy kyc co chwile wymówka, a to nie obsługują PDF, po przeslaniu JPG, dalej coś nie teges i chcą skan fizyczny, a po fizycznym będą chcieli numer buta Jerk


StormGain.com - Kaspirek - 28-11-2020 06:15

No jak. Uzbierałeś na. Górniku już 10$ i. Mówisz. Ze. Wypłacić nie można jak. On kopie miesiąc 10$ dałbyś ss i pokazał.. Bardzo. Dziękuję

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


RE: StormGain.com - Eduardo213 - 28-11-2020 10:58

(28-11-2020 06:15)Kaspirek napisał(a):  No jak. Uzbierałeś na. Górniku już 10$ i. Mówisz. Ze. Wypłacić nie można jak. On kopie miesiąc 10$ dałbyś ss i pokazał.. Bardzo. Dziękuję

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Normalnie?
To nie znaczy, że jak Ty wstawiłeś post na forum, to wtedy wszyscy zaczęli korzystać z aplikacji.. jak Ty wstawiłeś post to ja już dawno miałem pierwsze 10$ wykopane, po prostu korzystałem z niej sporo wcześniej..
Nie można wypłacić? A wejdź w górnika i przeczytaj pytania które są pod spodem, jasno jest napisane, to co wykopiesz możesz tylko obracać, a dopiero ZYSK z obrotu możesz wypłacić. Także kopiąc 10$ na miesiąc musisz tak obrócić żeby to 10$ przełożyć na normalne pieniądze, nie na bonusowe i tak 6 miesięcy, jeśli nie chcesz inwestować. Bo wypłata nie jest nawet od 50 $ tylko od 50$Z kawałkiem, więc pół roku posiedzisz.
No chyba , że ogarniasz to dobrze i zainwestujesz kaske to wtedy nie ma sprawy.
Są też "pomoce" typu sygnały które możesz skopiować, jednak nie radzę bo w 95% przypadków stracisz to co zainwestowałeś. Smile


StormGain - bezpłatne krypto na automacie - krauze5 - 19-04-2021 21:53

Cześć,

Chciałbym wam wszystkim przedstawić sposób na dorobienie sobie lekko do swojego budżetu dzięki aplikacji StormGain. StormGain jest platforma inwestycyjna pozwalająca grać za pośrednictwem lewara na kryptowalutach. Ciekawa opcja jest możliwość wirtualnego kopania BTC, gdzie po uzyskaniu kwoty 10$ możemy ja wypłacić do głównego portfela. Z tej kwoty wystarczy otworzyć jakąkolwiek pozycję i cały zysk z pozycji trafia na nasze konto wraz z możliwością wypłaty. Pozwoliłem sobie nagrać film ukazujący jakie kroki należy zrobić, żeby mieć w pełni działające konto. Nie wymaga KYC! Na poniższym filmie korzystam z emulatora Androida - Nox którego możecie pobrać stąd.






Co ważne, ja wypłacam na przykład w walucie XRP. Minimalna kwota wypłaty tej waluty na StormGain wynosi 170XRP. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby brakującą kwotę przelać sobie z zewnątrz i wypłacić ustalone minimum. Na poniższym screenie jest potwierdzenie jak ja to zrobiłem Wink



[Obrazek: Screenshot-2021-04-19-21-54-30-10-b62d8e...e3a379.jpg]

Bardzo ważna rada. W momencie w którym uzyskacie kwotę bonusową pozycje warto jest zamykać nawet przy małym plusie, a zgromadzony tym sposobem kapitał wymieniać na inną krypto. Po czym otwieracie kolejna pozycje i tak aż do momentu stracenia całego salda bonusowego. W momencie kiedy zarobione USDT nie zostanie wymienione na inne krypto, to w momencie otwarcia pozycji w pierwszej kolejności będą wykorzystywane środki które można juz wypłacić, a bonus dopiero po wyzerowaniu konta nie bonusowego!


[Obrazek: Screenshot-1.png]

W razie problemów służę pomocą i dobrą radą Wink wiem, że są to grosze - jednak w momencie kiedy mamy włączonego PC-ta nic nie stoi na przeszkodzie, żeby coś sobie dorobić Smile