Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca dla chatpraca. com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Praca dla chatpraca. com (/Temat-Praca-dla-chatpraca-com-169881)



Praca dla chatpraca. com - Chica - 21-11-2020 23:27

Hej, czy ktoś tu pracował lub pracuje dla czatpraca i mógłby napisać coś na ich temat? Czy ta firma jest uczciwa, jak wygląda współpraca z nimi? Zastanawia mnie też czemu upierają się, żeby wysłać im czytelny skan dowodu osobistego?Przecież to jest niezgodne z prawem.


RE: Praca dla chatpraca. com - Jnvestor - 21-11-2020 23:38

Widać od razu, że to jakieś podejrzane jest. Chociażby po firmie która zarejestrowana jest na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Jeśli nie chcesz by ktoś wziął na ciebie kredyt to lepiej nic im nie wysyłaj.


RE: Praca dla chatpraca. com - twardy - 22-11-2020 00:00

Jak chcesz zostac slupem to polecam.


RE: Praca dla chatpraca. com - Urias - 22-11-2020 01:17

@[Oliwa98]
Ostatnio wspominał że legitnie da się tam zarobić niech on się wypowie Smile. Ciekawe bo nasza Oliwa Big Grin ma stażowe konto więc może wszyscy się mylimy.


RE: Praca dla chatpraca. com - szczygielek - 22-11-2020 03:02

"pracowałem" dla nich. Nie ma zagrożenia, ze ktos cos na ciebie wezmie, poniewaz tak naprawde maja tylko takie twoje dane jak imie, nazwisko oraz adres mailwy.

zadanie jest tam takie, ze wcielasz sie w osobe(najczęsciej kobiete), i odpisujesz na smsy erotyczne.

Nie dotrwałem do wypłaty. Minimalna wypłata to bodajze 50dolarów. Pracowałem tydzien, po 3-4h dziennie i nie udało się zarobic 50 dolarów. Nie ocenie wiec czy są wypłacalni.


RE: Praca dla chatpraca. com - Martin676 - 22-11-2020 10:43

Wyplacalni Wink prog wyplaty to 50 euro, najlepsze sa raczej godziny 20-4 rano. Przy dobrym tempie pracy wskakujesz na stawke nawet 10 eurocentow za wiadomosc. A w swieta i weekendy z gory masz stawke +1 eurocent. Wyplaty polecam na revoluta Wink


RE: Praca dla chatpraca. com - Oliwa98 - 22-11-2020 17:27

(22-11-2020 01:17)Urias napisał(a):  @[Oliwa98]
Ostatnio wspominał że legitnie da się tam zarobić niech on się wypowie Smile. Ciekawe bo nasza Oliwa Big Grin ma stażowe konto więc może wszyscy się mylimy.

Raczej nic na Ciebie nie wezmą bo nie podajesz żadnych wrażliwych danych, teraz troszkę się popsuło, bo zwiększyli minimalną ilość znaków we wiadomości a stawka pozostała Undecided
Trzeba się troszkę więcej napisać


RE: Praca dla chatpraca. com - Quaila66666666 - 08-12-2020 13:53

Ja tam pracuje, wyciągam jakieś 500-600zl na tydzień. Siedzę głównie od 22 do 2 w nocy. Przelew na konto raz w tygodniu w euro. Wszystko legalnie Smile


Praca dla chatpraca. com - Hybrid1990 - 08-12-2020 14:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.