Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nauka zarabiania na fanpage fb od 10 tys obserwujacych! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Nauka zarabiania na fanpage fb od 10 tys obserwujacych! (/Temat-Nauka-zarabiania-na-fanpage-fb-od-10-tys-obserwujacych-169816)



Nauka zarabiania na fanpage fb od 10 tys obserwujacych! - Thomdor - 15-11-2020 12:04

Zamierzam się z Wami podzielić sekretem jaki odkryłem przy pomocy swojego Fanpage!

Relacje FB! - Jak je wykorzystać by zarobić? 

Wykorzystujemy do tego program CENEO - Podam mój link Partnerski w zamian za pomoc w zarobieniu pieniędzy Wy po prostu utworzycie konto z mojego polecenia! Oczywiście nie mam nic przeciwko jeżeli zrobicie to z czystego linku  Przyszedłem POMÓC!

czysty link: https://partnerzy.ceneo.pl/Account/Register 
załóżcie konto do CENEO programu partnerskiego!

A teraz sposób Zarobienia: Robicie RELACJE FB. przykład: Macie FP z KOTKAMI   Wchodzicie na CENEO na Kategorie: KOTY, kopiujecie link i  Tworzycie LINK DEDYKOWANY z Waszego konta na tą kategoria: Zarobek 6 gr za KLIK + Jak ktoś coś kupi to ekstra pensja. Macie już LINK swój! Tworzycie RELACJE: Dodajecie Kotka + dodajecie LINK do RELACJI + piszecie co jest bardzo ważne: Przesuń Palcem do GÓRY!(Ludzie nie wiedzą, że trzeba przesunąć do góry) i tak: Przekierowań na jednym zdjęciu u mnie przy FP 70 tyś jest od: 100-1000 na jednym zdjęciu to daje od 6 zł do nawet 60 zł czystego zarobku  
Nie trzeba się bawić w LEADY wystarczy płatność za KLIK w CENEO(Trzeba tam podać FP i wybrać Kampania Dedykowana dla FP = 6 gr za klik) 

Oczywiście będę Wam pomagał jak będziecie mi pisać jaka Tematyka, jaki Fanpage! - o ile Ten sposób zarabiania Wam się spodoba.
Radzę się śpieszyć z wykorzystaniem Tego sposobu bo dla ludzi to nowość i chętnie przesuwają palcem! 


RE: Nauka zarabiania na fanpage fb od 10 tys obserwujacych! - Thomdor - 15-11-2020 13:17

Więcej informacji PRIV do mnie: dostosuje do tematyki fanpage grafiki jak i nauczę zarabiania poprzez RELACJE FB