Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak kodów sms i blokada konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Brak kodów sms i blokada konta (/Temat-Brak-kodow-sms-i-blokada-konta-169809)

Strony: 1 2


RE: Brak kodów sms i blokada konta - Massimo93 - 09-12-2020 16:09

Powiem jeszcze więcej. Udało mi się z nimi skontaktować na czacie, bo mi odblokowali to konto, które założyłem aby się z nimi skontaktować i to co oni wyrabiają to się nadaje do telewizji. Od prawie miesiąca już piszę z nimi na czacie i jeszcze w życiu nie spotkałem takich idiotów. Najpierw proszą o podanie nr tel żeby zadzwonili i mnie zweryfikowali. Dobra, podałem i czekam nikt nie dzwoni. Piszę do nich że mieli dzwonić to przez kolejne 3 dni trzy razy się mnie każdy nowy konsultant pytał o podanie nr chociaż miał go na moim czacie. W końcu po tygodniu łaskawie zadzwonili, ale weryfikacja nie udała się. To mi kazali przesłać skan dowodu i innego dokumentu na mejla. Wysłałem a Ci idioci znów twierdzą, abym wysłał ponownie bo nie potrafią otworzyć pliku png i jeszcze odpisali mi na mejla na tym zablokowanym koncie. Ja nie wiem jak takie ludzie mogą mieć pracę jak nie umią czytać, obsługiwać kompa i ciągle robią z człowieka debila! Co raz wymyślają nowe gadki nowe powody a dokumentów wymagają więcej jak przy wzięciu kredytu z banku.