Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak kodów sms i blokada konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Brak kodów sms i blokada konta (/Temat-Brak-kodow-sms-i-blokada-konta-169809)

Strony: 1 2


Brak kodów sms i blokada konta - Massimo93 - 14-11-2020 13:41

Hejka. Mam problem z kontem na PP. Otóz akurat wczoraj, jak dostałem info na mejla o (niemałym)przelewie z Prolifica na mój PP to nagle przestały mi dochodzić kody sms na mój numer, aby móc się zalogować na konto (weryfikacja dwuetapowa). Jakimś cudem udało mi się wbić na czat konsultanta, ale był tak nieogarniety że mimo moich dowodów i tłumaczeń, że to ja jestem właścicielem konta nic nie wskurałem i w sumie zablokowano mi to konto, że nie mam możliwości wysyłki kodów na mój tel. I teraz pytanie co robić? Czy uda mi się jeszcze to konto odzyskać? Mam tam niemałą kasę. Macie jakieś rady? Z PP nie ma nigdzie kontaktu, bo trzeba być zalogowanym, a mnie kody nie przychodzą na fon.
[Obrazek: 4.png]
[Obrazek: Screenshot-20201114-090015-com-android-chrome.jpg]


RE: Brak kodów sms i blokada konta - xdax1 - 14-11-2020 14:13

Ciężka sprawa, a masz to tylko dzisiaj jak rozumiem?
Ja bym poczekał do jutra i zobaczył.


RE: Brak kodów sms i blokada konta - Massimo93 - 14-11-2020 15:42

No nie, od wczoraj już na stałe mi to tak się pokazuje. Nie mam już w ogóle dostępu do konta. Cały czas było dobrze. A wczoraj, jak dostałem przelew to nagle kody przestały dochodzić i mnie konsultant jeszcze załatwił na cacy i zblokował konto.


RE: Brak kodów sms i blokada konta - Prizmo* - 15-11-2020 14:07

Odczekaj powyżej 24h. Za dużo prób logowań na konto to ci nic nie dojdzie.
Po tym czasie wszystko ci przyjdzie,jak nie zadziała to odczekaj dłużej


RE: Brak kodów sms i blokada konta - Massimo93 - 16-11-2020 13:08

@Prizmo to tak nie działa. Czekam od piątku i nic się kompletnie nie zmieniło. Tam się nie ma kompletnie z kim skontaktować. Dzwoniłem na infolinię i to wygląda, jak w kabarecie moralnego niepokoju. Automat się tylko odzywa i każe podać 4 ostatnie cyfry karty kredytowej, której nie mam podpiętej. Ani na fb ani nigdzie nie ma się z kim skontaktować. Wszędzie odpowiadają boty, a kod jak nie dochodzi na mój tel tak nie dochodzi. facepalm Mam to konto dość kilka lat i pierwszy raz coś takiego mi się zdarza. Chyba już nie ma szans go odzyskać. Nie wiem co teraz. Z tego, co się zorientowałem właśnie od piątku wprowadzono konieczną weryfikację dwuetapową zgodnie z rozporządzeniem dyrektywy PSD2. Może dlatego coś blokuje te kody na mój telefon. Bo wcześniej było ok.


RE: Brak kodów sms i blokada konta - itmaster - 16-11-2020 16:23

Kurde masakra z tym PP, jak można tak "legalnie" zabrać pieniądze człowiekowi.Angry


RE: Brak kodów sms i blokada konta - PremAccHack - 16-11-2020 16:32

Miałaeś tam jakąś kase?
U mnie natomiast występuje ciągła weryfikacja karty po każdej transakcji. Support to dno nie odpisuje lub sypie regułki jak bot. Wieć będzie ciężko z odzyskaniem spróbuj po zalogowaniu jakiś kontakt znaleźć i pisać aż do skutku.

PS. Możesz również założyć nowe konto i tam napisać na chat może prędzej otrzymasz odpowiedź.


RE: Brak kodów sms i blokada konta - Massimo93 - 16-11-2020 18:44

@PremAccHack tak pisałem na początku, że dostałem niemały przelew z prolific. I od tego momentu nie mogę się dostac na konto. Założyłbym nowe, ale nie mam dodatkowego numeru do podania przy rejestracji.
@itmaster też mnie to wkurza niesamicie.


RE: Brak kodów sms i blokada konta - Ropsont - 25-11-2020 13:03

I jak sytuacja rozwiązywania problemów ze zbrodniarzami? Odblokowali Ci konto? Widzę, że z roku na rok coraz większy scam się robi...


RE: Brak kodów sms i blokada konta - Massimo93 - 28-11-2020 09:38

Nie. Założyłem nowe konto, żeby się z nimi skontaktować przez czat i podczas pisania wiadomości od razu zablokowali to konto.