Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam wspólnika do zarabiania pieniędzy - Poznań? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam wspólnika do zarabiania pieniędzy - Poznań? (/Temat-Szukam-wspolnika-do-zarabiania-pieniedzy-Poznan-169806)



Szukam wspólnika do zarabiania pieniędzy - Poznań? - zdeterminowany - 14-11-2020 11:08

Cześć, na wstępnie zaznaczę, że kiedyś tutaj już byłem, na krótką chwilę, ale nic konkretnego z tego nie wyszło, ale nadal wierzę i wracam. Wink Generalnie na co dzień pracuję w handlu, z żywym człowiekiem, też mam w tle odpaloną działalność gospodarczą, z której nie robię żadnego użytku. Czasy są jakie są, moja praca dostarcza mi frajdy, ale wierzę, że można sobie zacząć konkretnie dorabiać na boku - w internecie, żeby finalnie przejść na ten model zarabiania, może znowu na własny rachunek. Nie będę ukrywał, że wypadłem z obiegu, jeżeli chodzi o pracę w internecie, dlatego szukam wspólnika, który jest równie mocno zdeterminowany, żeby zacząć czerpać korzyści finansowe z pracy w internecie, wstępnie rozważałem model dropshippingu, gdzie po prostu skupiamy się na obsłudze klienta i jego zadowoleniu, nie prowadząc magazynów, czyste pośrednictwo. Oczekuje konkretnego podejścia do tematu i szczerej wiary, że powstanie z tej kooperacji owocny projekt, który będzie niósł za sobą duże pieniądze. Wink Preferuje osoby z Poznania, bądź bliskich okolic, zawsze wtedy można się spotkać face2face i obgadać wiele spraw. Szukam w internecie, bo w moim kręgu jest bardzo mało, ambitnych osób, które chcą faktycznie coś robić, a tutaj zauważyłem, że ludziom ambicji nie brakuje. Gdyby to był zły dział, to proszę o przeniesienie.


RE: Szukam wspólnika do zarabiania pieniędzy - Poznań? - Hybrid1990 - 14-11-2020 11:18

Załóż temat w dziale Zlecenia, nie przenoszę, bo nie masz wymaganych minimum 50 postów.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.