Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy bukmacherskie by Yabuza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy bukmacherskie by Yabuza (/Temat-Typy-bukmacherskie-by-Yabuza-169779)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Typy bukmacherskie by Yabuza - Yabuza - 23-04-2021 23:23

[BONUS]
Stade Lavallois MFC - Concarneau
Powyżej 1.5 bramek
Kurs: 1,58
Kashiwa Reysol - Tokushima
Powyżej 1,5 bramek
Kurs: 1,40
Z. Moravce - Dunajska Streda
Poniżej 3,5 bramek
Kurs: 1,52
Ako: 3,36


RE: Typy bukmacherskie by Yabuza - Leoby - 25-04-2021 00:27

Szkoda że minus ale naprawdę niewiele zabrakło. Dla mnie jako osoby która nie zna się chociażby na lidze japońskiej naprawdę fajna sprawa byłoby przeczytać kilka słów analizy nt. danego spotkania.


RE: Typy bukmacherskie by Yabuza - Yabuza - 28-04-2021 11:48

(25-04-2021 00:27)Leoby napisał(a):  Szkoda że minus ale naprawdę niewiele zabrakło. Dla mnie jako osoby która nie zna się chociażby na lidze japońskiej naprawdę fajna sprawa byłoby przeczytać kilka słów analizy nt. danego spotkania.

Liga Japońska jest naprawdę bardzo ciekawa i w sumie można na niej dużo zarobić jak ktoś się na niej dobrze zna. Nie będę tutaj wstawiał mojej analizy, bo nie mam czasu jej pisać, a dość często jest to naprawdę żmudne by dokładnie coś wytłumaczyć. Co do Japońskiej ligi bukmacherzy nie znają się totalnie na japońskiej kulturze, która opiera się na ich mitologii oraz honorze, który dla Japończyków jest najważniejszy.

Jak chcesz coś poczytać o japońskich ligach polecam:
https://lostinfootballjapan.com/japanese-football-guide/
ale to są tylko podstawy resztę to siedzenie i analiza.

[Bonus]
Esport: Dota
Team Secret - Alliance
Typ:Team Secret
Kurs: 1,41
Piłka Nożna
Odder Igf - B 1913 Odense
Typ: Poniżej 3,5 bramki
Kurs: 1,41
Piłka Nożna (o 13 start)
FC Astana - FK Akzhaiyk Uralsk
Typ:Obie strzelą NIE
Kurs: 1,56
Ako:3,10


RE: Typy bukmacherskie by Yabuza - Yabuza - 29-04-2021 11:45

Znowu mało brakowało Team Secret przerąbał niestety. Tak to reszta na +

[Bonus]
Sport: Kosztówka
Parnu Sadam - Tyco Rapl
Typ: Parnu Sadam
Kurs: 1,54
Sport: Kosztówka
Horsens IC - Randers
Typ: Horsens IC
Kurs: 1,46
Sport: Piłka nożna
FK Proleter Nowy Sad - Partizan Belgrad
Typ: Poniżej 3,5 gola
Kurs: 1,47
Ako: 3,30
Powodzenia!

Lux to typ które będę bardzo rzadko tu udostępniał, ponieważ są to typy które jestem prawie pewien że wejdą i jadę nimi skutecznością na poziomie powyżej 70%. Chociaż ostatnio bukmacherką mało się zajmuję, bo znalazłem coś bardziej dochodowego, dlatego przez pewien czas nie było typów.
[Lux]
Sport: Koszykówka
Real Madryt vs Efes
Real Madryt-Efes(-8.5)
Kurs: 2,25