Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aliexpress- Cebula. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Aliexpress- Cebula. (/Temat-Aliexpress-Cebula-169776)



Aliexpress- Cebula. - Eduardo213 - 11-11-2020 17:15

Panie i Panowie.
Mam pytanie, bo są te "super okazje dla nowych użytkowników ".
Jest tam sporo rzeczy po kilka groszy ale tylko JEDNA RZECZ na jedna osobę..
I tak myślę, jakby zrobić kilka kont, z kilku kont zamówić kilka przedmiotow.
To myślicie, że mk je wyślą? Czy jakieś problemy będą robić?
Próbował ktoś?


RE: Aliexpress- Cebula. - ADAM2332 - 11-11-2020 17:52

Raczej poleci ban Wink
Musiałbyś robić w kilku aplikacjach na kilku urządzeniach Wink


RE: Aliexpress- Cebula. - Ascoran - 12-11-2020 17:45

Przejdzie bez problemu. Praktycznie za każdym razem jak coś zamawiam z alli to robię nowe konto bo nie pamiętam danych do "starych" i za każdym razem produkt przychodzi.
Ale mimo wszystko radzę zmienić IP co jakiś czas


RE: Aliexpress- Cebula. - PremAccHack - 12-11-2020 17:46

(12-11-2020 17:45)Ascoran napisał(a):  Przejdzie bez problemu. Praktycznie za każdym razem jak coś zamawiam z alli to robię nowe konto bo nie pamiętam danych do "starych" i za każdym razem produkt przychodzi.
Ale mimo wszystko radzę zmienić IP co jakiś czas

Teraz Ci nie przejdzie jak będziesz próbował z nowego konta wklepać kupon na darmowe 4$ to będzie pisać że jest zablokowane.
Chyba że masz jakieś stażowe konta sprzed 2 - 3 miesięcy to może przejdzie.


RE: Aliexpress- Cebula. - Eduardo213 - 12-11-2020 19:29

Ogólnie tak.. zrobiłem chyba z 7 kont, wszystko na jednym i tym samym telefonie.
Raz płaciłem blikiem, drugi raz paypalem, później blikiem z drugiego konta.
Zamówiłem sporo rzeczy, bo rzeczy po 4 grosze, ale płatność blikiem od 1zł, za to paypalem od 1$, więc musiałem coś dobierać.
Jednak to co najważniejsze, czyli przedmioty na których mi zależało udało się ugrać, normalnie wszedzie przyszło mi potwierdzenie, jak i potwierdzenie ze przesyłka jest gotowa i czeka na wysyłkę.
Także chyba nic nie sprawdzali, tym bardziej ze nie odinstalowywałem aplikacji za każdym razem, ani nie korzystałem ze zmiany IP. Zrobiłem to tak po prostu.
Chwile dłużej zajmują zakupy, ale kilka stówek w kieszeni. Smile