Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podmiana emailu na profilu Youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Podmiana emailu na profilu Youtube (/Temat-Podmiana-emailu-na-profilu-Youtube-169775)



Podmiana emailu na profilu Youtube - damektsw - 11-11-2020 15:38

Cześć,

Czy jest sprawdzony sposób na podmianę e-maila (gmail) na koncie Youtube? Tylko, żeby nie usunęły się filmy. Na YouTube używam e-maila, z którego na co dzień przestałem korzystać, jest wyłączony z użytku, i jest to dla mnie trochę niewygodne w działaniu, i chciałbym mieć na YouTube ten sam e-mail, który jest podpięty pod każdy inny portal społecznościowy, inne strony www, itd. A tak muszę się przelogować na wspomniany e-mail specjalnie pod konto na Youtube, sprawdzić statystyki, coś obejrzeć, a potem z powrotem wrócić do pierwszego e-maila, żeby przejrzeć pocztę, i całą resztę. Troszkę to denerwujące.. Smile


RE: Podmiana emailu na profilu Youtube - damektsw - 31-03-2021 23:28

Podbijam temat w innej tez sprawie. Otoz posiadam konto na Youtube z 2006 roku, tyle tylko, ze wowczas nie uzywano konta Google i stad moje pytanie - czy jest mozliwosc zalogowania sie na Youtube bez uzywania poczty gmail? (tylko zeby mozna bylo wpisac login i haslo, bo wlasnie w ten sposob dzialal portal Youtube).


RE: Podmiana emailu na profilu Youtube - hosezbsk - 01-04-2021 07:01

(31-03-2021 23:28)damektsw napisał(a):  Podbijam temat w innej tez sprawie. Otoz posiadam konto na Youtube z 2006 roku, tyle tylko, ze wowczas nie uzywano konta Google i stad moje pytanie - czy jest mozliwosc zalogowania sie na Youtube bez uzywania poczty gmail? (tylko zeby mozna bylo wpisac login i haslo, bo wlasnie w ten sposob dzialal portal Youtube).

A jak by powiązać stary @ z google ? Moze by cos z tego było ?


RE: Podmiana emailu na profilu Youtube - damektsw - 01-04-2021 12:33

Byloby cos z tego, tylko pytanie jest takie - jaki to byl email.. Smile to bylo 15 lat temu, inna epoka internetu, Youtube raczkował, emaile zmienialo sie co kilka dni, nikt nie przywiazywal wiekszej wagi do nich, zreszta ten email raczej "umarl" smiercia naturalna.. tyle lat nie byl w uzyciu. I wowczas Youtube nie byl wchloniety przez Google. Byl inny, bardzo luzny system logowania na Youtube.

Przypadkiem natrafilem na swoje dwa stare kanaly na Youtube z 2006 roku. Widze loginy i bede probowal zalogowac sie do nich poprzez wpisanie hasla, ktorych tez nie jestem pewien.. ale kilka kombinacji hasel z tamego okresu zapamietalem, bo jeszcze przez wiele lat ich uzywalem. I tylko w ten sposob moge cos zdzialac. Emaile odpadaja. To jest taka przepasc czasowa, ze nawet nie mam pojecia na jakiej domenie zakladalem emaile.

Coz.. bede jeszcze kombinowal. Dzieki! Smile


RE: Podmiana emailu na profilu Youtube - SoLo17 - 07-04-2021 17:47

Zajrzyj tutaj, być może się przyda Smile https://support.google.com/youtube/answer/55757?hl=pl


RE: Podmiana emailu na profilu Youtube - damektsw - 27-04-2021 11:02

hmm.. o coś takiego chodziło. Dzięki.


RE: Podmiana emailu na profilu Youtube - itsmemario - 20-10-2021 13:31

Ostatnio czytałem na ten temat.
Jeżeli się nie mylę to trzeba przekształcić swój kanał na kanał marki (https://support.google.com/youtube/answer/9367690?hl=pl)
Później będziesz mógł edytować osoby zarządzające kanałem i ustawiasz drugi email jako Primary owner'a kanału (transfer trwa chyba 7 dni) i później usuwasz stary email w tym samym miejscu, żeby nie był już właścicielem kanału.