Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duże konta na Instagramie na sprzedaż; konto Instagram - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Duże konta na Instagramie na sprzedaż; konto Instagram (/Temat-Duze-konta-na-Instagramie-na-sprzedaz-konto-Instagram-169761)



Duże konta na Instagramie na sprzedaż; konto Instagram - patriszja89 - 10-11-2020 01:06

Cześć. Ktoś jest zainteresowany dużym kontem na Instagramie?
Moje prywatne ma się bardzo dobrze (@eternal_ecstasy_77), a mam kilka innych o podobnej publiczności, które chcę sprzedać. Wydaje mi się, że moje konta najlepsze będą dla dziewczyn/kobiet, bo obserwujący w 97% to mężczyźni.
Zainteresowani pisać na priv.
Różne strony w necie, których jest multum, oferują sztucznych obserwujących (nieaktywne konta tworzone masowo przez bota podszywające się pod ludzi) za minimum 30 zł za 1k obserwujących. Moi obserwujący to wyłącznie prawdziwi ludzie, którzy zaczęli mnie obserwować dzięki temu, że weszłam z nimi w interakcje na Instagramie (np. dałam lajka pod zdjęciem). Wszystkie konta prowadziłam tak samo jak moje osobiste konto i nigdy nie kupowałam "fake accounts".
Ogólnie chcę liczyć 15 zł od 1k obserwujących (a są to wyłącznie prawdziwi użytkownicy Instagrama!). Czyli jeżeli kupisz konto z 30k obserwujących, zapłacisz 450 zł (30 x 15 = 450).
Można negocjować.
Gdyby ktoś miał obawy, płatność przez PayPal.

Pozdrawiam!


RE: Duże konta na Instagramie na sprzedaż; konto Instagram - Morder - 17-04-2021 23:11

Napisałem na priv.


RE: Duże konta na Instagramie na sprzedaż; konto Instagram - Hybrid1990 - 17-04-2021 23:14

Sprzedajemy w dziale Sprzedam.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.