Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Streetbess ~ 22 zł za poleconego. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Streetbess ~ 22 zł za poleconego. (/Temat-Streetbess-22-zl-za-poleconego-169730)



Streetbess ~ 22 zł za poleconego. - Eduardo213 - 06-11-2020 22:38

Wiem wiem, temat był już niejednokrotnie, jednak dostałem dziś od nich smsa, z nową promocja, więc podzielę się nią z Wami. Aplikacje mam od kilku dni, więc strasznie dużo o niej nie wiem jeszcze, natomiast, ciągle próbuje.

Streetbees. Jest to aplikacja typu wykonaj określone zadania, aby otrzymać nagrodę pieniężną.

Nie wiem, jak jest z zadaniami w Polsce, natomiast za granicą ludzie dostają ich sporo więcej, ja narazie dostałem dwa zadania ( tydzień temu zainstalowałem aplikacje) musiałem wysłać zdjęcia karmy mojego psa i karmy kota, każde z tych "zadań" dało mi zarobić 2.5 zł od sztuki.
* Aplikacja wysyła powiadomienia o nowych zadaniach.
* Zadania są bardzo proste: zrobienie zdjęć swojej lodówki lub sprawdzenie ceny jakiegoś produktu w supermarkecie.

I wiele wiele więcej.

Jednak dzisiajsza promocja nie o tym, aplikacja płaci za każdego poleconego który wykona 4 takie zadania 22 zł.
Wydaje mi się, że to fajna kwota, jak na kilka minut.

1. Pobieramy aplikacje na smartfona.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.streetbees

2. Rejestrujemy się. Uzupełniamy swój profil.

3. Jeżeli chcecie w zakładce profil, na samym dole możecie wpisać mój kod polecający( z góry dzięki) KOD : 5187D2
Jeśli nie to ten krok sobie odpuszcacie.
I po prostu sami polecacie innym.

Wykonujecie zadania, dostajecie określoną liczbę monet. Za osobę polecona jak już wspomniałem dostajecie 22 zł, jeśli wykona 4 zadania.

!!! Nie próbujcie, wklejać, kopiować, wstawiać, zdjęć z internetu, wszystko sprawdzane jest "ręcznie" więc nie przechodzi ( już sprawdzałem).

POWODZENIA!
[Obrazek: Screenshot-20201106-222843-Whats-App.jpg]


RE: Streetbess ~ 22 zł za poleconego. - pkulma301 - 08-11-2020 14:29

(06-11-2020 22:38)Eduardo213 napisał(a):  Wiem wiem, temat był już niejednokrotnie, jednak dostałem dziś od nich smsa, z nową promocja, więc podzielę się nią z Wami. Aplikacje mam od kilku dni, więc strasznie dużo o niej nie wiem jeszcze, natomiast, ciągle próbuje.

Streetbees. Jest to aplikacja typu wykonaj określone zadania, aby otrzymać nagrodę pieniężną.

Nie wiem, jak jest z zadaniami w Polsce, natomiast za granicą ludzie dostają ich sporo więcej, ja narazie dostałem dwa zadania ( tydzień temu zainstalowałem aplikacje) musiałem wysłać zdjęcia karmy mojego psa i karmy kota, każde z tych "zadań" dało mi zarobić 2.5 zł od sztuki.
* Aplikacja wysyła powiadomienia o nowych zadaniach.
* Zadania są bardzo proste: zrobienie zdjęć swojej lodówki lub sprawdzenie ceny jakiegoś produktu w supermarkecie.

I wiele wiele więcej.

Jednak dzisiajsza promocja nie o tym, aplikacja płaci za każdego poleconego który wykona 4 takie zadania 22 zł.
Wydaje mi się, że to fajna kwota, jak na kilka minut.

1. Pobieramy aplikacje na smartfona.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.streetbees

2. Rejestrujemy się. Uzupełniamy swój profil.

3. Jeżeli chcecie w zakładce profil, na samym dole możecie wpisać mój kod polecający( z góry dzięki) KOD : 5187D2
Jeśli nie to ten krok sobie odpuszcacie.
I po prostu sami polecacie innym.

Wykonujecie zadania, dostajecie określoną liczbę monet. Za osobę polecona jak już wspomniałem dostajecie 22 zł, jeśli wykona 4 zadania.

!!! Nie próbujcie, wklejać, kopiować, wstawiać, zdjęć z internetu, wszystko sprawdzane jest "ręcznie" więc nie przechodzi ( już sprawdzałem).

POWODZENIA!
[Obrazek: Screenshot-20201106-222843-Whats-App.jpg]
Jeśli wykona 4 zadania a jest ich w apce aż dwa.Wiec to niemozliwe


RE: Streetbess ~ 22 zł za poleconego. - Eduardo213 - 08-11-2020 15:42

(08-11-2020 14:29)pkulma301 napisał(a):  
(06-11-2020 22:38)Eduardo213 napisał(a):  Wiem wiem, temat był już niejednokrotnie, jednak dostałem dziś od nich smsa, z nową promocja, więc podzielę się nią z Wami. Aplikacje mam od kilku dni, więc strasznie dużo o niej nie wiem jeszcze, natomiast, ciągle próbuje.

Streetbees. Jest to aplikacja typu wykonaj określone zadania, aby otrzymać nagrodę pieniężną.

Nie wiem, jak jest z zadaniami w Polsce, natomiast za granicą ludzie dostają ich sporo więcej, ja narazie dostałem dwa zadania ( tydzień temu zainstalowałem aplikacje) musiałem wysłać zdjęcia karmy mojego psa i karmy kota, każde z tych "zadań" dało mi zarobić 2.5 zł od sztuki.
* Aplikacja wysyła powiadomienia o nowych zadaniach.
* Zadania są bardzo proste: zrobienie zdjęć swojej lodówki lub sprawdzenie ceny jakiegoś produktu w supermarkecie.

I wiele wiele więcej.

Jednak dzisiajsza promocja nie o tym, aplikacja płaci za każdego poleconego który wykona 4 takie zadania 22 zł.
Wydaje mi się, że to fajna kwota, jak na kilka minut.

1. Pobieramy aplikacje na smartfona.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.streetbees

2. Rejestrujemy się. Uzupełniamy swój profil.

3. Jeżeli chcecie w zakładce profil, na samym dole możecie wpisać mój kod polecający( z góry dzięki) KOD : 5187D2
Jeśli nie to ten krok sobie odpuszcacie.
I po prostu sami polecacie innym.

Wykonujecie zadania, dostajecie określoną liczbę monet. Za osobę polecona jak już wspomniałem dostajecie 22 zł, jeśli wykona 4 zadania.

!!! Nie próbujcie, wklejać, kopiować, wstawiać, zdjęć z internetu, wszystko sprawdzane jest "ręcznie" więc nie przechodzi ( już sprawdzałem).

POWODZENIA!
[Obrazek: Screenshot-20201106-222843-Whats-App.jpg]
Jeśli wykona 4 zadania a jest ich w apce aż dwa.Wiec to niemozliwe

Zadania pojawiają się co jakiś czas, narazie z tego co widzę to słabo, jednak pojawiają się.


RE: Streetbess ~ 22 zł za poleconego. - Hybrid1990 - 14-04-2021 07:30

https://zarabiam.com/Temat-Zarabianie-na-Androidzie-Przeciez-to-proste-StreetBees-127233

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.