Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do zamknięcia. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Do zamknięcia. (/Temat-Do-zamkniecia-169715)

Strony: 1 2


RE: [WYKONAM] Opinie / Komentarze Allegro - sentiprime - 28-02-2021 00:38

(27-02-2021 21:06)rayden napisał(a):  Temat nadal aktualny! Zapraszam serdecznie! Wink

Byłbym zainteresowany w niedługiej perspektywie (1-2 tyg.) Tylko jak to wyglądałoby w praktyce w momencie, gdy mam zero komentarzy na allegro?
Czy komentujący nie musi najpierw kupić jakikolwiek przedmiot?
Allegro nie wychwyci i nie zablokuje mnie ?


RE: [WYKONAM] Opinie / Komentarze Allegro - rayden - 28-02-2021 15:11

@[sentiprime] odezwij się na pw Smile Coś na to poradzimy.


RE: [WYKONAM] Opinie / Komentarze Allegro - Nonoseuro - 24-09-2021 14:39

Odzywam się na pw lecz jest komunikat, że masz pełną skrzynkę i nie można wysłać wiadomości


RE: [WYKONAM] Opinie / Komentarze Allegro - Ala0707070 - 05-03-2022 17:18

Hej, Rayden, odezwij się do Mnie na PRV - kupie 50 lub więcej komentarzy, chętnie nawiążę też dłuższą współpracę Smile


RE: [WYKONAM] Opinie / Komentarze Allegro - Baroszek - 14-06-2022 11:43

Cześć. Trochę odświeżę.
Powiedz mi ile maksymalnie opinii jesteś w stanie zrobić?
Czy najlepiej rozłożyć to jakoś w czasie żeby nie było podejrzane?
Jak reaguje na to allegro, czy mogą się przyczepić i stwierdzić że to fejk komentarze i np zablokować konto?


Do zamknięcia. - Hybrid1990 - 14-06-2022 12:26

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.