Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mylead pomóżcie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Mylead pomóżcie (/Temat-Mylead-pomozcie-169694)



Mylead pomóżcie - Cashfolowme - 04-11-2020 17:17

Witam jestem tutaj nowa czy może ktoś mi podpowiedzieć jak zarabic z programem partnerskim mylead?
Niestety za każdym razem kiedy chce linka wystawić Facebook blokuje mi linki.
Jakie wy macie sposoby aby dotrzeć do potencjalnych klientów? Ma ktoś jakieś dobre Rady dla mnie?


RE: Mylead pomóżcie - Hopekk94 - 04-11-2020 20:26

Wystarczy ze poczytasz forum i ogarniesz podstawy przekierowan


RE: Mylead pomóżcie - Shimeon - 05-11-2020 11:21

(04-11-2020 17:17)Cashfolowme napisał(a):  Witam jestem tutaj nowa czy może ktoś mi podpowiedzieć jak zarabic z programem partnerskim mylead?

Ty jako wydawca promujesz produkty bądź usługi reklamodawcy i w zamian za to otrzymujesz prowizję zależną od rodzaju kampanii oraz modelu zarabiania. Aby prowizja została tobie naliczona, rzecz jasna, musisz najpierw pozyskać leada. Smile

Co do rad to znajdź na forum mentora. On cię w tym wszystkim poprowadzi.


RE: Mylead pomóżcie - MyLead.pl - 05-11-2020 20:06

Cześć @[Cashfolowme],
na początek radzimy zapoznać się z naszym Vademecum, gdzie znajdziesz sporo wiedzy, która pozwoli Ci zrozumieć jak działamy i na czym to wszystko polega. Tak jak zauważyłaś w social mediach występuje utrudnienie w formie blokowania linków i nie jest to problem, który dotyczy tylko naszej sieci, ale raczej całej branży marketingu afiliacyjnego. Jest to jednak kwestia, z którą można sobie poradzić.

W tym tygodniu wysyłamy do naszych użytkowników nowy e-book poruszający właśnie tę tematykę i z pewnością warto zapoznać się z materiałami w nim zawartymi. Tu znajdziesz informacje o tym jak zdobyć tego typu bonus - [E-BOOK] 5 działających sposobów na omijanie limitów Facebooka i Instagrama. Dodatkowo za jakiś czas możesz spodziewać się nowego odcinka podcastu dotyczącego również tej kwestii, polecamy sprawdzać regularnie - Afiliacja i inne zjawiska marketingowe.

Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania, zastanawiają Cię jakieś kwestie lub po prostu potrzebujesz pomocy w rozpoczęciu swojej przygody z afiliacją to pamiętaj, że zawsze masz możliwość kontaktowania się z naszym supportem bezpośrednio w panelu MyLead.

Z pozdrowieniami, Marta, MyLead.