Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe krypto za rejestrację .Oddam 30% za reflinki ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowe krypto za rejestrację .Oddam 30% za reflinki ;) (/Temat-Darmowe-krypto-za-rejestracje-Oddam-30-za-reflinki-169670)



Darmowe krypto za rejestrację .Oddam 30% za reflinki ;) - Walli15 - 02-11-2020 12:00

Witam wszystkichWink Jeżeli jest ktoś zainteresowany zarobkiem na krypto walutach zapraszam do skorzystania. Przesyłam kilka reflinkow oraz czystych linków do stron ,które oferują pieniądze w zamian za rejestrację. Za skorzystanie z mojego refa proponuje 30% . Wystarczy napisać a ja wyślę kasę.

Coinsbase - tej giełdy chyba nie trzeba przedstawiać. Sporo $ do wyjęcia w zamian za rejestrację oraz naukę o krypto. Trzeba oglądnąć filmik i wypełnić krótki test (można strzelać śmiało. W razie błędnej odpowiedzi zaznaczamy inna .wymagane jest zweryfikowanie tożsamości

https://coinbase.com/earn/xlm/invite/m4xq2g0t
https://coinbase.com/earn/comp/invite/6j327r4c0

Czysty https://www.coinbase.com/

Kolejna strona to tillfinancial. Tutaj nie mam pewności czy będzie wypłacalna ale podajemy tylko imię , nazwisko i e-mail. Opcjonalnie nr tel ale ja nie podałem . 10$+10$ za polecenie

Ref https://tillfinancial.io?ref=61330ffc

Czysty https://tillfinancial.io


RE: Darmowe krypto za rejestrację .Oddam 30% za reflinki ;) - Hybrid1990 - 02-11-2020 12:06

Załóż temat w dziale Refback za pieniądze. Nie przenoszę, bo nie masz wymaganych minimum postów.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.