Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kariera YouYubera - 1000 Subskrybcji do końca grudnia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kariera YouYubera - 1000 Subskrybcji do końca grudnia (/Temat-Kariera-YouYubera-1000-Subskrybcji-do-konca-grudnia-169667)



Kariera YouYubera - 1000 Subskrybcji do końca grudnia - HaotiC - 02-11-2020 01:19

asa


RE: Kariera YouYubera - 1000 Subskrybcji do końca grudnia - itmaster - 02-11-2020 10:03

Kolejny ciekawy dziennik się szykuje. Powodzenia życzę i będę śledził.

Co do spółki, to jak to możliwe że PayPal blokuje konto firmowe na 100k euro??? Rolleyes
Ja rozumiem jakieś prywatne konto, bo ktoś dostał jakieś dziwne przelewy od obcych ludzi, ale zweryfikowane konto firmy i to aż na pół roku. Przecież to bezprawie, nawet służby Państwowe tak nie mogą, nie mówiąc o bankach.


RE: Kariera YouYubera - 1000 Subskrybcji do końca grudnia - HaotiC - 02-11-2020 11:13

asa


RE: Kariera YouYubera - 1000 Subskrybcji do końca grudnia - itmaster - 02-11-2020 11:30

Cytat:Paypal się przyczepił o ogromną ilość wpłat na te same kwoty i zażądał ponownej weryfikacji konta.

Przecież to nic dziwnego, jeśli chodzi o sklepy internetowe.
Ale trzeba przyznać, że ładny z tego trzepaliście/trzepiecie hajs.


RE: Kariera YouYubera - 1000 Subskrybcji do końca grudnia - dazy19 - 28-11-2020 10:56

A ja aie dziwie ze tak na jedna karte postawili i nie wyplacal w transzach kasy na konto bankowe chociazby na bieżącą działalność i inwestycje zwiazane z tym przedsięwzięciem oraz dywersyfikacja zarobków. Tym bardziej ze z gory wiadomo że paypal lubi robic "niespodzianki" ??? tak czy inaczej powodzenia i pół roku szybko zleci, sam w swojej dzialalnosci mam takie same problemy z blokadami ale nowe konto i mozna dzialac dalej Big Grin


RE: Kariera YouYubera - 1000 Subskrybcji do końca grudnia - Vasaki - 28-11-2020 14:07

Czyżby rósł nam nowy SzybkiBanan lub Kickster Big Grin?

Powodzenia Big Grin

#edit
Po szybkim oglądnięciu filmiku, mam poczucie że brakuje cichej muzyki w tle (ale może to moje skrzywienia).

I oczywiście poszedł sub Smile


RE: Kariera YouYubera - 1000 Subskrybcji do końca grudnia - Olszi - 28-11-2020 14:32

Powodzenia Wink


RE: Kariera YouYubera - 1000 Subskrybcji do końca grudnia - Snaggy - 01-12-2020 19:34

Powodzenia! Kroczymy tą samą ścieżką! Zostawiam suba!


Kariera YouYubera - 1000 Subskrybcji do końca grudnia - Hybrid1990 - 04-02-2021 11:21

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.