Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
POKKET - bonus 10$ za wpłatę 10$! [NOWOŚĆ!] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: POKKET - bonus 10$ za wpłatę 10$! [NOWOŚĆ!] (/Temat-POKKET-bonus-10-za-wplate-10-NOWOSC-169645)

Strony: 1 2


POKKET - bonus 10$ za wpłatę 10$! [NOWOŚĆ!] - cidd3n - 30-10-2020 14:44

[Obrazek: 0?e=2159024400&v=beta&t=...nY8kBgyJYE]

Pokket to usługa rachunku oszczędnościowego kryptowalut. Za trzymanie naszych aktywów w ich serwisie otrzymujemy oprocentowanie w wysokości od 3% do nawet 160% w skali roku, w zależności od wybranej kryptowaluty.
Aktualnie trwa również promocja w kolaboracji z Fractal, dzięki której za depozyt minimum 10$ otrzymamy 10$ gratis.


W rozmowie z supportem dowiedziałem się, że było tylko 400 wolnych miejsc na tę promocję i aktualnie zostało 97 miejsc, dlatego warto się pospieszyć!

Instrukcja:

1. Wejdź w link i naciśnij przycisk "Get your bonus now":
REF: https://deal.fractal.id/pokket-october?referral=UMM3-EBA7
CZYSTY: https://pokket.com

2. Wpisz swój adres email i wybierz Sign Up.

3. Następnie wejdź na swoją skrzynkę email, odbierz maila od Fractal "Continue verification with Fractal ID" i naciśnij "Sign in to Fractal ID".

4. Zaakceptuj zgody i wybierz "I agree!". Na następnej stronie kliknij "Allow".

5. Kolejny krok to weryfikacja KYC. Wybierz z listy dowód/prawo jazdy/paszport, naciśnij Next, wgraj zdjęcie przodu+tyłu i kliknij "Verify my document". Następnie wgraj selfie.

6. Po udanej weryfikacji w następnym kroku powinieneś trafić na stronę pokket.com, a w prawym górnym rogu wyświetli się informacja "You found a referral code! You will receive a 0.01% higher weekly rate for the first six months.".

7. W polu Sign up wpisz swojego maila, utwórz hasło, przepisz kod z obrazka i naciśnij Create account. Otwórz maila od Pokket i wybierz Confirm.

8. Czas na depozyt. Na stronie Pokket otwórz zakładkę Token List i wybierz z listy ponad 60 kryptowalut wybierz kryptowalutę, którą chcesz zdeponować. W zakładce Transfer skopiuj swój adres portfela Pokket i wpłać na niego minimum 10$ w wybranej kryptowalucie. Możesz wpłacić również więcej, aby otrzymywać większy zwrot z oprocentowania.

9. Gdy wysłana przez Ciebie kryptowaluta trafi już na Twoje konto ponownie wybierz ją z listy i utwórz nowy program oszczędnościowy w zakładce New Saving. Nowe programy oszczędnościowe są akceptowane kolejnego dnia o 8:00 rano naszego czasu.

10. Jeśli wszystko wykonałeś poprawnie to w zakładce My Savings pojawi się Twój program oszczędnościowy. Ma on ważność minimum tydzień i jest przedłużany automatycznie co tydzień. Jeśli chcemy wypłacić naszą kryptowalutę po tygodniu to w zakładce My Savings odznaczamy Auto-Rollover, aby po tym okresie nie przedłużyło nam na kolejny tydzień.
WAŻNE!: Polecam nie wypłacać swoich kryptowalut dopóki nie otrzymamy bonusów 10$.

11. Wpłacone tokeny wypłacamy w zakładce My wallet, klikając Withdraw.

12. W rozmowie z supportem udzielono mi informacji, że team Fractal czeka na potwierdzenie ilości poprawnych rejestracji i wypłaci nagrody po zakończeniu promocji.


WAŻNE: Jeśli skorzystasz z okazji to napisz komentarz! Potrzebuję listy, aby przedstawić supportowi w razie gdyby nie zaliczyło polecenia!


RE: POKKET - bonus 10$ za wpłatę 10$! [NOWOŚĆ!] - cidd3n - 03-11-2020 10:09

Właśnie dostałem 10$ od Pokket, więc promocja w 100% działa!

Zapraszam, bo wkładamy tylko 10$, a wyciągamy 20$. Przypominam, że ilość miejsc mocno ograniczona, więc warto się spieszyć.

Dowód wypłaty: https://imgur.com/a/UzmhXux


RE: POKKET - bonus 10$ za wpłatę 10$! [NOWOŚĆ!] - Boniekk - 03-11-2020 15:59

Wpłacone, zobaczymy czy otrzymam bonus.


RE: POKKET - bonus 10$ za wpłatę 10$! [NOWOŚĆ!] - cidd3n - 03-11-2020 18:15

(03-11-2020 15:59)Boniekk napisał(a):  Wpłacone, zobaczymy czy otrzymam bonus.

Jeśli pula osób nie została jeszcze wykorzystana to na pewno dostaniesz! Wink


RE: POKKET - bonus 10$ za wpłatę 10$! [NOWOŚĆ!] - mictlan - 10-11-2020 12:09

Potwierdzam odebranie bonusu. Kolejna udana współpraca z cidd3n. Dzięki i pozdrawiam Smile


RE: POKKET - bonus 10$ za wpłatę 10$! [NOWOŚĆ!] - Boniekk - 10-11-2020 12:54

Ja również otrzymałem bonus, wielkie dzięki za info cidd3n


RE: POKKET - bonus 10$ za wpłatę 10$! [NOWOŚĆ!] - cidd3n - 10-11-2020 13:42

(10-11-2020 12:09)mictlan napisał(a):  Potwierdzam odebranie bonusu. Kolejna udana współpraca z cidd3n. Dzięki i pozdrawiam Smile



(10-11-2020 12:54)Boniekk napisał(a):  Ja również otrzymałem bonus, wielkie dzięki za info cidd3n

Do usług, jak znajdę coś nowego to będę tutaj wstawiać. Wink


RE: POKKET - bonus 10$ za wpłatę 10$! [NOWOŚĆ!] - neit - 10-11-2020 20:19

Jak najprościej wpłacić tam depozyt? Co polecasz?


RE: POKKET - bonus 10$ za wpłatę 10$! [NOWOŚĆ!] - cidd3n - 11-11-2020 10:20

(10-11-2020 20:19)neit napisał(a):  Jak najprościej wpłacić tam depozyt? Co polecasz?

Wpłacić kryptowalutę (jeśli ją masz) z innej giełdy.

Ja wpłacałem CHZ, ma małe prowizje od wypłaty.

Nie polecam BTC i ETH - tutaj prowizje potrafią być duże.


RE: POKKET - bonus 10$ za wpłatę 10$! [NOWOŚĆ!] - siudzin - 11-11-2020 10:53

czy to jest dalej aktualne czy juz nie warto robic? i jakie sa prowizje za wplate i wyplate bo zastanawiam sie czy to ma sens?