Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grosiki z cashisback.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: Grosiki z cashisback.pl (/Temat-Grosiki-z-cashisback-pl-169633)



Grosiki z cashisback.pl - MrocznyKILL - 28-10-2020 20:17

Byłem dość sceptycznie nastawiony do serwisu, a tu niespodzianka przelew dotarł jeszcze tego samego dnia w którym został zlecony.

Jeśli ktoś lubi klikać to można zgarnąć nawet po kilkanaście centów za odczytanie każdego maila.


[Obrazek: rwsfwsz.png]


RE: Grosiki z cashisback.pl - Captain - 01-11-2020 02:36

Cytat:Jeśli ktoś lubi klikać to można zgarnąć nawet po kilkanaście centów za odczytanie każdego maila.


Bzdura. Ja dostaje od 5 do 9 groszy za obejrzenie jednej reklamy na email, a i to nie za każdym razem, tak gdzieś około 40% klików nie zalicza bo niby wyczerpał się limit klików na kampanie.


RE: Grosiki z cashisback.pl - MrocznyKILL - 01-11-2020 13:13

(01-11-2020 02:36)Captain napisał(a):  
Cytat:Jeśli ktoś lubi klikać to można zgarnąć nawet po kilkanaście centów za odczytanie każdego maila.


Bzdura. Ja dostaje od 5 do 9 groszy za obejrzenie jednej reklamy na email, a i to nie za każdym razem, tak gdzieś około 40% klików nie zalicza bo niby wyczerpał się limit klików na kampanie.

Zysk zależny od lvla jaki posiadasz.
U mnie nie jest to 40 a około 95% zaliczonych (nie, nie sprawdzam i nie klikam codziennie).

PS: nie mam żadnego interesu w zachwalaniu tego serwisu gdyż system poleceń mają tak zrąbany że szkoda nawet tego promować... choć ma to jeden plus samotny klikacz jest w stanie coś uciułać bez jakiegoś większego nakładu czasu.


Grosiki z cashisback.pl - grzego44 - 01-11-2020 16:05

U mnie wypłacone 615 pln
Poleconych 140


RE: Grosiki z cashisback.pl - oferty-super - 29-11-2020 07:04

2 hejka zarejestrowalem sie znacie jakies inne tematy? mam grupe na FB z linkami do prawie 200 typu zarabianie przez interente i telefon...dajcie znac czy sa takie inne tematy...ja nowy a FORUm!! pzdr!!!