Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Callcenter- Numer z Bazy Województw ? xd - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Callcenter- Numer z Bazy Województw ? xd (/Temat-Callcenter-Numer-z-Bazy-Wojewodztw-xd-169631)



Callcenter- Numer z Bazy Województw ? xd - mcmaks - 28-10-2020 16:11

Cześć

Dostałem dzisiaj telefon w którym bardzo miała Pani przedstawiła się jako reprezentantka firmy fotowoltaicznej i chciała przedstawić mi ofertę.

Po zapytaniu jej skąd ma mój numer telefonu odpowiedziała mi że numer jest pobrany z bazy województw i gmin.

Czy istnieje coś takiego jak baza numerów województw i gmin ? xd

Jak zacząłem zadawać jej więcej pytań to Pani sie rozłączyła Big Grin


RE: Callcenter- Numer z Bazy Województw ? xd - twardy - 28-10-2020 16:22

Nie ma, sciema. Kiedys mowili, ze pan/pani numer zostal wylosowany Lol


RE: Callcenter- Numer z Bazy Województw ? xd - Hybrid1990 - 28-10-2020 17:38

Korzystają z nielegalnej bazy danych, jak większość takich naganiaczy. Telemarketerka rozłączyła się, bo zdała sobie sprawę, że nie jesteś zainteresowany ofertą. Tym "miłym paniom" przecież płacą za każdego klienta który skorzysta z oferty, co się miała z tobą dalej męczyć i tracić czas. Klik w guziczek i kilkanaście sekund później już rozmawiała z inną osobą. Smile


RE: Callcenter- Numer z Bazy Województw ? xd - Shimeon - 28-10-2020 18:48

Do mnie też dzwoniła naciągaczka w zeszłym tygodniu i to dwa razy. Podaję nr +48 883 362 557. Może to ten sam albo podobny.


RE: Callcenter- Numer z Bazy Województw ? xd - Gremquen - 28-10-2020 20:38

Najlepsze są boty z programu polska turystyczna czy jakoś tak xd

Nagrany ziomek, przedstawia się i gada, umie wyłapać wasze odpowiedzi i odpowiednio dobrać do nich to co ma powiedzieć.

Zbiera dane i zapisuje na darmowy turnus.
Jak powiecie coś głupiego to mówi "coś przerwało, proszę powtórzyć" albo " cieszę się że jest pan zainteresowany" XD

Zapamiętajcie jego imię i nazwisko z samego wstępu i jak pyta o wasze dane to dawajcie jego xd