Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Google Authenticator uwierzytelnianie dwuskładnikowe Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Google Authenticator uwierzytelnianie dwuskładnikowe Facebook (/Temat-Google-Authenticator-uwierzytelnianie-dwuskladnikowe-Facebook-169614)



Google Authenticator uwierzytelnianie dwuskładnikowe Facebook - Soplica - 26-10-2020 15:26

Cześć. Jak to jest z uwierzytelnianiem dwuskładnikowym, jeśli chodzi o Google Authenticator i Facebooka? Różne opinie słyszałem. Podobno po zgubieniu telefonu lub zresetowaniu go do ustawień fabrycznych jest problem z odzyskaniem konta.


RE: Google Authenticator uwierzytelnianie dwuskładnikowe Facebook - alexandr - 30-11-2020 14:39

Tragedia, nie polecam właczać. Straciłęm prawie dostęp w ten sposób bo wyrzuciło mnie z dwóch urządzen a nie miałem trzeciego, żeby autoryzować logowanie. Przypomniałem sobie o laptopie sprzed paru lat którego nie wyrzuciłem i tylko dzięki rozpoznaniu przez niego udalo się zalogować na pozostałych urządzeniach.