Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bot do zarabiania na Afiliacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bot do zarabiania na Afiliacji (/Temat-Bot-do-zarabiania-na-Afiliacji-169609)



Bot do zarabiania na Afiliacji - adriankabat32 - 25-10-2020 23:12

Siemka !

Chciałem wszystkim przedstawić bota do afiliacji.

Na początek zaznaczę że każda osoba, która zarejestruje się z mojego polecenia otrzyma kod na 50$, które po 48 godzinach bot uruchamia i zaczynają dla niego pracować. ( Bez rejestracji z polecenia i bez użycia kodu nie dostaniecie 50$ na start ).

Na początek przechodzimy na stronę ai.marketing logujemy się za pomocą emaila google.

Następnie przechodzimy do zakładki - Uzupełnienie i wybieramy pierwszą opcję z góry że posiadamy kupon rabatowy i wklejamy " P96R-N8IV-FHXB-6OSA " kod rabatowy najlepiej jest skopiować i wkleić.

Jak już mamy wszystko zrobione czekamy do 48 godzin, aż Bot nam się uaktywni i zacznie dla nas zarabiać.

Poniżej zostawiam screena jak to wygląda. Dodam tylko że dużo osób w to weszło i zainwestowało swoje pieniądze i to nawet nie małe, bo program jest wypłacalny.

Po więcej informacji zapraszam na Priv !


[Obrazek: 1.png]


RE: Bot do zarabiania na Afiliacji - pawelyoy - 26-10-2020 06:19

Skoro dużo osób w to weszło i jest wypłacalny to pochwał się tym "pewniaczkiem" i ile wpłaciłeś sam. Jak dla mnie to zwykła piramida których kiedyś było pełno.


RE: Bot do zarabiania na Afiliacji - Hybrid1990 - 26-10-2020 07:39

https://zarabiam.com/Temat-AI-MARKETING-robot-zarabia-na-Ciebie-50-na-start-169607

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.