Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona mobirise az.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Strona mobirise az.pl (/Temat-Strona-mobirise-az-pl-169605)



Strona mobirise az.pl - gsar99 - 25-10-2020 15:53

Witam, mam problem. Zrobiłem stronę na mobirise, ale nie wiem jak ją opublikować. Mam hosting i domenę na az.pl. Ta strona na az.pl jest na wordpressie


RE: Strona mobirise az.pl - radek0389 - 25-10-2020 16:10

Wyeksportuj zrobioną stronę i zapisz na dysku, potem pliki wrzuć na serwer przez ftp do folderu, gdzie masz podpietą domenę i tyle.


RE: Strona mobirise az.pl - itmaster - 25-10-2020 16:35

Strona stworzona w mobirise jest wynikowo w HTML, więc nie potrzeba tutaj do niczego wordpressa, który jest bardziej skomplikowanym CMSem Smile


RE: Strona mobirise az.pl - ictoicto - 24-11-2020 21:58

Polecam sprawdzić cenę odnowienia domeny i pobrać czym prędzej kod do domeny, następnie transferować. Bez przygotowania możesz nie zdążyć "uciec z az.pl" i transferować domeny, gdy już przyjdzie faktura.