Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Iphone Pod Choinkę! Konkurs! www.300Gra.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Iphone Pod Choinkę! Konkurs! www.300Gra.pl (/Temat-Iphone-Pod-Choinke-Konkurs-www-300Gra-pl-16960)

Strony: 1 2


Iphone Pod Choinkę! Konkurs! www.300Gra.pl - 300GRA - 23-11-2010 11:54

Witamy!
Święta za pasem, więc trzeba pomyśleć o prezentach.

Nie liczcie na Św. Mikołaja ;-) sami wygrajcie sobie nagrody!
Jest ku temu super okazaja na www.300GRA.pl

Nowy konkurs z extra nagrodami do wygrania!
3 x Apple iPhone 3GS
3 x Sony PSP
3 x Zen Creative


Wystarczy wejść na stronę http://www.300GRA.pl, kliknąć w baner informujący o Konkursie i zapisać się do niego!

Dla 300 pierwszych uczestników konkursu słuchawki GRATIS!

ZAPRASZAMY!


RE: Iphone Pod Choinkę! Konkurs! www.300Gra.pl - Boonys - 23-11-2010 14:00

Ale wykur****** !!!!!!!
Postaram się wygrać,a jak nie to chociaż słuchawki złapię,a możecie powiedzieć jakie to te słuchawki będą?


RE: Iphone Pod Choinkę! Konkurs! www.300Gra.pl - MaaThe - 23-11-2010 14:52

trzeba być zarejestrowanym najpierw na 300gra.pl ???


RE: Iphone Pod Choinkę! Konkurs! www.300Gra.pl - SzUmI - 23-11-2010 15:21

naprawdę sluchawki gratis?


RE: Iphone Pod Choinkę! Konkurs! www.300Gra.pl - Stachu - 23-11-2010 15:38

Dopiero się zarejestrowałem i zapisalem sie jako 64 użytkownik do konkursu... tak pisze, Mam nadzieję, że mi ich nie odbiorą;p


RE: Iphone Pod Choinkę! Konkurs! www.300Gra.pl - DDK - 23-11-2010 16:16

77 user Tongue Mam nadzieję że coś chapne a iPhone !? Mmmm Rarytas


RE: Iphone Pod Choinkę! Konkurs! www.300Gra.pl - HoodS - 23-11-2010 17:32

jakoś nie bardzo wiem o co tam chodzi jak tam się punkty zbiera w ogóle??


RE: Iphone Pod Choinkę! Konkurs! www.300Gra.pl - Boonys - 23-11-2010 19:05

Punktów się NIE zbiera,bo ich nie ma.
Grasz w gry,jak na razie wiem to chyba tetris tylko jest,i 3 najlepsze wyniki wygrywają.
Jeżeli chcesz z tego korzystać,tylko dla tego że napisali że jest konkurs,to lepiej żebyś nie korzystał jak nie wiesz o co chodzi >.<


RE: Iphone Pod Choinkę! Konkurs! www.300Gra.pl - HoodS - 23-11-2010 19:31

(23-11-2010 19:05)Boonys napisał(a):  Punktów się NIE zbiera,bo ich nie ma.
Grasz w gry,jak na razie wiem to chyba tetris tylko jest,i 3 najlepsze wyniki wygrywają.
Jeżeli chcesz z tego korzystać,tylko dla tego że napisali że jest konkurs,to lepiej żebyś nie korzystał jak nie wiesz o co chodzi >.<

widzę ze kolega już doświadczony gz, tylko że za rejestracje dostaje się 10punktów od 500 można wymienić na grę o wartości 25zł cwaniaczku,tylko jak te punkty zdobywać?


RE: Iphone Pod Choinkę! Konkurs! www.300Gra.pl - Boonys - 23-11-2010 21:28

(23-11-2010 19:31)HoodS napisał(a):  
(23-11-2010 19:05)Boonys napisał(a):  Punktów się NIE zbiera,bo ich nie ma.
Grasz w gry,jak na razie wiem to chyba tetris tylko jest,i 3 najlepsze wyniki wygrywają.
Jeżeli chcesz z tego korzystać,tylko dla tego że napisali że jest konkurs,to lepiej żebyś nie korzystał jak nie wiesz o co chodzi >.<

widzę ze kolega już doświadczony gz, tylko że za rejestracje dostaje się 10punktów od 500 można wymienić na grę o wartości 25zł cwaniaczku,tylko jak te punkty zdobywać?
Nie wiem gdzie ty to widzisz,ale to szczegół,albo ja jestem ślepy,albo ty,nie wiem mniejsza z tym,masz tu z zasad gry kawałek:

Cytat:Punktacja
Są punktowane dwa rodzaje aktywności:
a) punkty otrzymujesz za ułożenie klocków
b) punkty otrzymujesz za wyczyszczenie wierszy

Ułożenie klocka daje 1 punkt. Dodatkowy punkt dostajesz za każdy wiersz, na który spadł klocek z dużą szybkością przy użyciu opcji natychmiastowego spadania (spacja).

Wyczyszczenie wierszy w pierwszym etapie jest punktowane według poniższych zasad. Im więcej wierszy zniknie za jednym razem tym więcej punktów zyskujesz:
1 wiersz: 100 punktów
2 wiersze 300 punktów
3 wiersze 750 punktów
4 wiersze: 2000 punktów

W kolejnych etapach powyższe liczby mnożymy razy numer etapu, w którym jesteś. Przykładowo, jeśli będziesz w trzecim etapie to za usunięcie jednego wiersza otrzymasz 300 punktów.
Tyle w temacie?