Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bank a kryptowaluty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Bank a kryptowaluty (/Temat-Bank-a-kryptowaluty-169557)



Bank a kryptowaluty - _Miluus_ - 20-10-2020 16:02

Witam, czy wiecie może jaki bank pozwala otworzyć konto firmowe dla firmy działającej z kryptowalutami?
Pozdro Smile


RE: Bank a kryptowaluty - Jnvestor - 20-10-2020 18:02

Z Bitbaya przykładowo jak się robi wpłatę w PLN to przyjmują kasę do banku pocztowego, więc obstawiam, że mają tam jakieś konto.


RE: Bank a kryptowaluty - Tim - 20-10-2020 19:07

Jakiś rok temu, w pracy podczas spotkania był poruszony temat otwierania takiego rachunku dla firmy, po krótkiej dyskusji wśród dyrektorów i pracowników nikt nie znalazł powodów dla którego takich kont mielibyśmy nie otwierać w tamtym czasie ale jednocześnie nikt nie miał też klienta który chciał takie konto otworzyć. Nazwę banku wysyłam na PW Wink.


RE: Bank a kryptowaluty - Jancik - 19-10-2021 23:36

nie ma takich banków chyba


RE: Bank a kryptowaluty - karuzel - 21-10-2021 06:09

Każdy. Nie ma żadnego zakazu. Domyślam się, że bardziej Ci chodziło, czy jest konto bankowe, które prowadzi rachunki w krypto? Jeżeli tak to się z takim kontem nie spotkałem i pewnie jeszcze długo nie usłyszymy o tym poprzez brak regulacji prawnych odnoszących się do krypto.


RE: Bank a kryptowaluty - klaana - 11-01-2022 14:38

Też tak myślę. Z drugiej strony, jak to niby ma inaczej z czasem zacząć wyglądać?


RE: Bank a kryptowaluty - pkulma301 - 12-01-2022 00:06

Spróbuj Crypto.com