Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
autofaucet.dutchycorp.space - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: autofaucet.dutchycorp.space (/Temat-autofaucet-dutchycorp-space-169532)

Strony: 1 2


autofaucet.dutchycorp.space - fusek - 17-10-2020 12:11

Jest to autofaucet (w sumie nie pierwszy na rynku), w którym zbieramy ich wirtualna walute "DUTCHY" - ktora następnie w zakladce
https://autofaucet.dutchycorp.space/faucet.php
jest przez nas wymieniana na walutę, którą sobie sami wybierzemy (największy wybór w sieci - ok. 30 walut)

Niskie min. do wyplaty!


Otrzymasz 20% z poleconego za roll game faucet claim.

Otrzymasz 10% z poleconego za jego zarobki z offerwall.

Otrzymasz 20% z poleconego za jego zarobki z shortlinka.


Refferall

LUB

BEZ REFFKA


RE: autofaucet.dutchycorp.space - fusek - 06-01-2021 15:58

Oprocz powyzszych sposobów mamy dodatkowo

Offerwalle;
Ptc ADS - min. 20 reklam dziennie
Surf ads - min. 10 reklam dziennie
CPU i GUI miner

Shortlinki

Dodatśkowo wraz z każdą naszą aktywnością - wzrasta nasz "loyality bonus" - dzięki czemu z każdym klikiem zarabiamy więcejWink


RE: autofaucet.dutchycorp.space - fusek - 25-01-2021 16:00

Ciągle aktialne


RE: autofaucet.dutchycorp.space - fusek - 03-04-2022 09:37

Ciągle działa - strona ma to do siebie, że jak zalogujesz się co jakiś czas to dostajesz od nich dropyWink


RE: autofaucet.dutchycorp.space - WOJTAN - 06-05-2022 09:54

Jak to jest z tymi Tokenami przy wymianie?
Im mniejsza wartosc tak jak teraz 126 per sat tym lepiej dla Satoshi czy jak jest wieksza wartosc tak jak to bylo wczoraj 135
Mam dylemat kiedy je wymieniac a kurs tokenow się zmienia często stad pytanie? Smile


RE: autofaucet.dutchycorp.space - patryk6176 - 06-05-2022 13:16

(06-05-2022 09:54)WOJTAN napisał(a):  Jak to jest z tymi Tokenami przy wymianie?
Im mniejsza wartosc tak jak teraz 126 per sat tym lepiej dla Satoshi czy jak jest wieksza wartosc tak jak to bylo wczoraj 135
Mam dylemat kiedy je wymieniac a kurs tokenow się zmienia często stad pytanie? Smile
Tu chodzi o to tak samo jak na każdej innej wymianie, skoro za 126pkt masz 1sat to im mniej pkt musisz wydać tym lepiej np teraz jest 126 a było 135 to musiales wydać za kazdy satoshi o 9pkt więcej, a jesli by chodziło o wymiane sat na pkt to tutaj zasada jest odwrotna
A wartosc pkt - > satoshi jest zależne od ceny btc Smile


RE: autofaucet.dutchycorp.space - WOJTAN - 06-05-2022 13:50

Ała dzieki za info , generalnie musialem troche na minus wyjsc bo zdarzylo mi sie wymieniac jak bylo nawet 137 . Smile


RE: autofaucet.dutchycorp.space - patryk6176 - 06-05-2022 16:29

Ja pamietam jak bylo juz cos blisko 200, ale ja nie wymieniam jak narazie


autofaucet.dutchycorp.space - Matixio - 08-05-2022 05:50

Wymieniacie Dutchy tylko na Btc?? Nie kopiecie innych walut za te dutchy?

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka


RE: autofaucet.dutchycorp.space - WOJTAN - 27-05-2022 14:46

Wracam do komentarzy nazbierałem 0.50$ po czym konto z serwisu znikneło mi tzn niby zle haslo lub email, resetowalen haslo wpisujac maila a na maile przychodzi lewa wiadomość, i tak na prawdę nie da sie odzyskać hasła... troche słabo
[Obrazek: Screenshot-20220527-154712-Chrome.jpg]