Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odbieranie przelewów w PLN o - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Odbieranie przelewów w PLN o (/Temat-Odbieranie-przelewow-w-PLN-o-169523)



Odbieranie przelewów w PLN o - damian15747 - 15-10-2020 22:22

Cześć, chciałbym zapytać jaki bank oferuje przyjmowanie przelewów w polskiej walucie od obcych osób? Oczywiście chcę pominąć wszystkie polskie banki Tongue Wiem że revolut ma taką opcję bo już testowałem ale z nimi są same problemy i często blokują przelewy do wyjaśnienia. Paypal i Skrill odpada bo można zasilić swoje konto tylko z banku który jest podpięty pod moje dane.

Bardzo będę wdzięczny za wskazówkę, pozdrawiem


RE: Odbieranie przelewów w PLN o - Jnvestor - 15-10-2020 23:22

To w końcu bank czy jakiś system internetowy do płatności typu Paypal (to nie jest bank)?
Czemu polskie banki odpadają? To jest jednak najlepsze rozwiązanie, bo oprócz tego co wymieniłeś raczej nie ma za bardzo innych ciekawych opcji do polecenia.


RE: Odbieranie przelewów w PLN o - damian15747 - 15-10-2020 23:29

trochę się źle określiłem, chodzi o portfel internetowy z karta debetową.
a co powiecie na transferwise, dipocket albo currencyfail? może tam jest taka opcja?

mam komornika dlatego podstawowe Polskie banki odpadają


RE: Odbieranie przelewów w PLN o - Gawrych - 16-10-2020 18:38

Dipocket oraz paypal można doładować z konta osoby trzeciej


RE: Odbieranie przelewów w PLN o - damian15747 - 17-10-2020 03:14

(16-10-2020 18:38)Gawrych napisał(a):  Dipocket oraz paypal można doładować z konta osoby trzeciej

ale paypal ma napisane:

Dodaj środki do konta PayPal ze swojego rachunku bankowego. Jest to równie proste jak wykonanie przelewu krajowego. Możesz przelać środki na swoje konto PayPal wyłącznie z własnego rachunku bankowego w PLN.

Skrill to samo, więc wydaje mi się że to nie przejdzie


RE: Odbieranie przelewów w PLN o - rAzEET - 17-10-2020 12:33

TransferWise


RE: Odbieranie przelewów w PLN o - damian15747 - 05-11-2020 00:36

na transferwise można robić przelewy ale tylko na swoje konto innaczej anulują transfer pieniędzy

ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?