Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog oparty na wpisach gościnnych a SEO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Blog oparty na wpisach gościnnych a SEO (/Temat-Blog-oparty-na-wpisach-goscinnych-a-SEO-169504)



Blog oparty na wpisach gościnnych a SEO - Soplica - 13-10-2020 10:55

Cześć. Mam takie pytanko. Powiedzmy, że mój blog będzie składał się z 70% wpisów gościnnych, gdzie artykuły będą zamieszczane przez różnych autorów. W tych artykułach będzie link "Dofollow" do ich stron www. Jak to będzie wszystko wyglądało, jeśli chodzi o SEO? Czy moja strona straci na pozycjonowaniu, jeśli będzie ten atrybut dofollow zamiast nofollow?


Blog oparty na wpisach gościnnych a SEO - bubu93 - 13-10-2020 10:57

Treści będą unikalne?

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka


RE: Blog oparty na wpisach gościnnych a SEO - Soplica - 13-10-2020 11:09

(13-10-2020 10:57)bubu93 napisał(a):  Treści będą unikalne?

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Tak, tylko i wyłącznie unikalne treści wchodzą w gre Smile


Blog oparty na wpisach gościnnych a SEO - bubu93 - 13-10-2020 11:20

IMO zawsze lepiej mieć przykładowo 300 dobrych postów z linkiem wychodzącym, niż 30 własnych bez linka.

Nie wiem jaką tematykę planujesz ale największy efekt powinien Ci dać solidny content plan - przemyślane posty, które będą w przemyślanych kategoriach. Mam na myśli, żeby artykułami gościnnymi autorzy realizowali Twoją strategię i wpisywali się w tematykę i spójność bloga.

Wtedy samym linkowaniem wewnętrznym i poruszaniem zagadnień danej niszy możesz dużo ugrać. Na pewno więcej niż jeśli będzie to tylko zbieranina przypadkowych postów wrzucanych bez opamiętania, która realizuje niekoniecznie Twoją strategię.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka