Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BETFURY ~ E-GAMING ~ BETTING ~ BFG ~ dywidendy ~ cashback ~ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: BETFURY ~ E-GAMING ~ BETTING ~ BFG ~ dywidendy ~ cashback ~ (/Temat-BETFURY-E-GAMING-BETTING-BFG-dywidendy-cashback-169501)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Betfury ~ Platforma gier ~ Kranik 30 Sat/h ~ Dywidendy ~ Cashback~ - Hajs - 05-01-2021 12:45

Serio? XD ja najlepsze co wykręciłem to 5trx Xpokerface


RE: Betfury ~ Platforma gier ~ Kranik 30 Sat/h ~ Dywidendy ~ Cashback~ - prymul1 - 05-01-2021 15:04

(05-01-2021 12:45)Hajs napisał(a):  Serio? XD ja najlepsze co wykręciłem to 5trx Xpokerface

A ile razy zakręciłeś kołem? Mi się udało 236 razy Smile Może stąd różnica, a jeśli nie to musiałeś mieć pecha, albo ja bardzo duże szczęście Big Grin


RE: Betfury ~ Platforma gier ~ Kranik 30 Sat/h ~ Dywidendy ~ Cashback~ - Darken - 06-01-2021 17:12

Właśnie dodali ETH ;d


RE: Betfury ~ Platforma gier ~ Kranik 30 Sat/h ~ Dywidendy ~ Cashback~ - Cobra1974 - 06-01-2021 18:39

Zarejestrowałem się z reflinka Wink

Pytanie mam odnośnie boxów. Dobrze rozumiem, że podstawowe tygodniowe boxy dają 7% co tydzień? Wychodzi na to, że te tygodniowe są bardziej opłacalne, chyba że czegoś nie rozumiem.


RE: Betfury ~ Platforma gier ~ Kranik 30 Sat/h ~ Dywidendy ~ Cashback~ - kolorpurpury - 06-01-2021 22:51

(06-01-2021 18:39)Cobra1974 napisał(a):  Zarejestrowałem się z reflinka Wink

Pytanie mam odnośnie boxów. Dobrze rozumiem, że podstawowe tygodniowe boxy dają 7% co tydzień? Wychodzi na to, że te tygodniowe są bardziej opłacalne, chyba że czegoś nie rozumiem.

To jest oprocentowanie w skali miesiąca.
Biorąc pod uwagę, że liczba boxow ktore mozna kupić jest limitowana (zazwyczaj do 1 sztuki) oraz, że można z nich wypłacać w dowolnym momencie - nie ma najmniejszego sensu kupować tygodniowych boxów.


RE: Betfury ~ Platforma gier ~ Kranik 30 Sat/h ~ Dywidendy ~ Cashback~ - prymul1 - 07-01-2021 12:33

Wczoraj na BETFURY zostało dodane ETH. Od teraz za staking tokenów BFG otrzymujemy również ETH, a za granie ETH dostaniemy tokeny BFG BTC Smile

Depozyt - min. 0,001 ETH
Wypłata - min. 0,005 ETH / opłata - 0,003 ETH

Jak widać wyżej małych kwot nie opłaca się deponować, wynika to z faktu, że sieć jest wyjątkowo zapchana i koszty przelewu są bardzo wysokie Smile

[Obrazek: xRoUVqu.png]


RE: Betfury ~ Platforma gier ~ Kranik 30 Sat/h ~ Dywidendy ~ Cashback~ - szczepekpl - 10-01-2021 18:44

Mam takie pytanko odnośnie liczby bitcoinów w puli dywident.To są postawione przez graczy bitcoiny?Wpłacone na betfury?Czy jakoś inaczej to liczą?Od jakiegoś czasu strasznie maleje liczba tych bicków więc może jakoś określone kwotowo to jest?

Bo o tej zasadzie 3% dzisiaj a 97% na dalsze dni to gdzieś mi się udało wyczytać.


RE: Betfury ~ Platforma gier ~ Kranik 30 Sat/h ~ Dywidendy ~ Cashback~ - kolorpurpury - 10-01-2021 18:45

(07-01-2021 12:33)prymul1 napisał(a):  Wczoraj na BETFURY zostało dodane ETH. Od teraz za staking tokenów BFG otrzymujemy również ETH, a za granie ETH dostaniemy tokeny BFG BTC Smile

Depozyt - min. 0,001 ETH
Wypłata - min. 0,005 ETH / opłata - 0,003 ETH

Jak widać wyżej małych kwot nie opłaca się deponować, wynika to z faktu, że sieć jest wyjątkowo zapchana i koszty przelewu są bardzo wysokie Smile

[Obrazek: xRoUVqu.png]

Warto też dodać, że podział dywidend w ETH różni się od pozostałych kryptowalut. Za ETH wydobywamy BFG BTC ale to za BFG TRX dostajemy w ETH większe dywidendy.

Zabieg zapewne ma nieco wyrównać BGF TRX z BFG BTC pod względem ich ilości i ich wartości.


RE: Betfury ~ Platforma gier ~ Kranik 30 Sat/h ~ Dywidendy ~ Cashback~ - prymul1 - 10-01-2021 19:08

(10-01-2021 18:44)szczepekpl napisał(a):  Mam takie pytanko odnośnie liczby bitcoinów w puli dywident.To są postawione przez graczy bitcoiny?Wpłacone na betfury?Czy jakoś inaczej to liczą?Od jakiegoś czasu strasznie maleje liczba tych bicków więc może jakoś określone kwotowo to jest?

Bo o tej zasadzie 3% dzisiaj a 97% na dalsze dni to gdzieś mi się udało wyczytać.

Cześć. pula pochodzi z zysków platformy. Codziennie 3% jest przeznaczane na dywidendy, a 97% jest przeznaczane na następny dzień. Oczywiście codzienne zyski platformy są dodawane do tej puli Smile

Spadek puli wynika z nagłego wzrostu ceny BTC. Ludzie wycofują swoje środki z platformy - realizują zyski. Co więcej gracze mniej chętniej wpłacają środki na platformę, również ze względu na dużą cenę BTC. Wszystko to ma negatywny wpływ na zyski platformy, a przez to i na wypłacane dywidendy Smile

(10-01-2021 18:45)kolorpurpury napisał(a):  
(07-01-2021 12:33)prymul1 napisał(a):  Wczoraj na BETFURY zostało dodane ETH. Od teraz za staking tokenów BFG otrzymujemy również ETH, a za granie ETH dostaniemy tokeny BFG BTC Smile

Depozyt - min. 0,001 ETH
Wypłata - min. 0,005 ETH / opłata - 0,003 ETH

Jak widać wyżej małych kwot nie opłaca się deponować, wynika to z faktu, że sieć jest wyjątkowo zapchana i koszty przelewu są bardzo wysokie Smile

Warto też dodać, że podział dywidend w ETH różni się od pozostałych kryptowalut. Za ETH wydobywamy BFG BTC ale to za BFG TRX dostajemy w ETH większe dywidendy.

Zabieg zapewne ma nieco wyrównać BGF TRX z BFG BTC pod względem ich ilości i ich wartości.

To co piszesz to błąd systemu lub graficzny - zwał jak zwał Smile błąd w najbliższym czasie zostanie naprawiony. Zerknij do "STAKING HISTORY", a zobaczysz rzeczywiste dywidendy w ETH. Za stakowanie BFG TRX dostajemy znacznie mniej ETH niż za stakowanie BFG BTC Smile


RE: Betfury ~ Platforma gier ~ Kranik 30 Sat/h ~ Dywidendy ~ Cashback~ - szczepekpl - 10-01-2021 19:23

Jakbyś miał pobawić się we wróżbite-myślisz że jak cena BTC wróci do "normalnych" wartości to i pula dywident podskoczy przynajmniej do tego poziomu stu i wyżej?