Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
greex brak wypłacanego refbacku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: greex brak wypłacanego refbacku (/Temat-greex-brak-wyplacanego-refbacku-169495)



greex brak wypłacanego refbacku - theblackdevil - 11-10-2020 18:53

Trading212, owszem refback mały, ale wcale nie wypłacony. Szkoda czasu na tak nieuczciwą osobę.


RE: greex brak wypłacanego refbacku - greex - 14-10-2020 23:37

Refback dotyczył 65% akcji która dostaje za rejestracje danego użytkownika - nie 65% akcji która dostaje użytkownik. W tej sytuacji niestety z niewiadomej mi przyczyny nie otrzymałem akcji za rejestracje - użytkowniczka zarejestrowała się 21.09 i napisała mi wtedy godzinę Swojej rejestracji - niestety nie dostałem akcji o czym napisałem użytkowniczce. Odpisała po tygodniu (28.09), a akcje podobno otrzymała 30.09 - jest to dziwne, bo serwis przyznaje akcje maksymalnie w 24h od rejestracji i wpłaty 1€. Ja niestety akcji za jej rejestracje nie otrzymałem do teraz, wiec nie mam z czego zwrócić refbacku - z około 15 osób które zarejestrowały się z mojego linku - jest to pierwsza taka sytuacja


RE: greex brak wypłacanego refbacku - theblackdevil - 15-10-2020 23:53

@greex szkoda, ze na moje wiadomości kontaktujesz się dopiero po opisaniu sytuacji na forum, nie jest to pierwsza sytuacja, ponieważ widziałam poprzedni wpis o Tobie, a jeśli nie dostałeś bonusu jak najszybciej skontaktuj się z supportem, ja bonus otrzymałam rejestrując się z Twojego linku, innego nie posiadam i raczej nie zaprzątałabym sobie tym głowy, od prawie miesiąca nie odpisujesz mimo logowań wiec mysle, ze to jednoznaczna odpowiedz. Pozdrawiam


RE: greex brak wypłacanego refbacku - theblackdevil - 01-11-2020 15:52

Dalszy brak kontaktu, nie polecam z całego serduszka Big Grin