Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wmstart.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: wmstart.pl (/Temat-wmstart-pl-169493)



wmstart.pl - johnny.kage - 11-10-2020 17:47

Cześć wam,
proszę was o info, czy ktoś korzystał z tego portalu do zarabiania https://wmstart.pl/online ? Generalnie portal jest przeznaczony dla osób bez doświadczenia i są oferowane stawki w przedziale 30-40zł . Wypłaty niby co tydzień. Żeby działać w serwisie to trzeba uiścić opłatę w wysokości 50zł .
Nie chcę oceniać od razy tego portalu, ale wygląda trochę na scam. Nie ma też na stronie info, albo nie potrafię znaleźć Rolleyes , na temat siedziby firmy, brak numeru NIP . Niby opinie są na necie, ale strony, na których widnieją, wydają się być zrobione pod opinie wmstart.pl . Trochę mnie korci, ale nie lubię nikomu robić prezentów swoim kosztem i to niezależnie jakim Undecided

Earnerzy i Earnerki zaryzykować?


RE: wmstart.pl - Eduardo213 - 11-10-2020 18:52

Czy jak idziesz do pracy, robic cokolwiek, gastronomia, budowlanka, to płacisz coś szefowi żebyś mógł zarabiać?
Pomijam jakies mlm syf, gdzie każdy mówi ze TRZEBA , bo chce prowizję za Ciebie dostać, czy też strony strikte do inwestycji..
Nie mówię, ze to znaczy, że ze stroną jest coś nie tak, bo jest druga podobna strona, niemalże identyczna, nazwy nie pamiętam na wykopie ktoś opisywał, nawet konto tam zakładałem, ale po pierwsze musiałem pisać jakies testy czy napewno sie nadaje, a później jakies inne zadania za które kasy nie dawali na początku, więc odpuściłem. No ale żadnego "wpisowego" nie kazali wpłacać.


RE: wmstart.pl - Slictor - 12-10-2020 15:16

Scam jak luj,34 zł/h za moderowanie postów na fb? po co robić studia i kształcić się ,skoro można trzepać hajs siedząc na fb i akceptować posty xD


RE: wmstart.pl - xdax1 - 12-10-2020 15:35

W sieci jest dużo portali z pracami online, zazwyczaj są to oszustwa na pozyskanie np. suba. Widzę, że tu jest tak samo.

Cytat:Regulamin jest udostępniany nieprzerwanie na stronie internetowej Serwisu w sposób umożliwiający Użytkowniku jego pozyskanie i odtwarzanie w każdej chwili. Przed zakupem Pakietu PT Użytkownikowi należy zapoznać się z Regulaminem Serwisu. Pakiet PT jest płatny - cena Pakietu PT Start: 39 zł , cena Pakietu PT Pro: 49 zł. We wszystkich sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie znajdują przepisy powszechnie obowiązującego prawa polskiego, a w szczególności przepisy kodeksu cywilnego, ustawy o ochronie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w niniejszym Regulaminie.

Czyli dajesz im suba aby pozyskać zlecenia, których nigdy nie otrzymasz. Zwykła strona afiliacyjna, z taką niszą.
Szczerzę mówiąc zastanawiam się czy autor tematu nie zrobił "szeptanki" aby sobie to pozycjonować/reklamować.


RE: wmstart.pl - johnny.kage - 15-10-2020 20:00

Potwierdzone - SCAM! Dostałem info z innego forum, że za wykupienie pakietu dostajesz ebooka XD który pokazuje, gdzie należy szukać zleceń. Jest platforma, ale nic na nią nie dostajesz. Przypinasz do niej wcześniej SAMODZIELNIE pozyskane zlecenia, co myli się z ideą tego portalu, który reklamuje się, że sam takie zlecenia pozyskuje dla freelancera, więc jedna wielka hucpa.


wmstart.pl - Hybrid1990 - 31-01-2021 18:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.